Реєстрація    Увійти
Авторизація
Головне / Український теніс

Сергій Стаховський: "На даному етапі на всіх публічних заходах, на які я буду потрапляти, я буду у формі Національної гвардії України"

Український екстенісист Сергій Стаховський розповів порталу BTU про свою участь в урочистій церемонії АТР, меседж Рубльова і пенсію для гравців, які завершили кар'єру
Сергій Стаховський: "На даному етапі на всіх публічних заходах, на які я буду потрапляти, я буду у формі Національної гвардії України"
- Сергію, розкажи, як в тебе виникла ідея вийти у формі Нацгвардії? Чи не було з цим проблем з боку керівництва АТР?
- Насправді, це була не ідея, а рішення. На даному етапі на всіх публічних заходах, на які я буду потрапляти, я буду у формі Національної гвардії України. Звісно, що АТР я попередив заздалегідь. Вони не мали жодних нарікань з цього приводу і просто сказали: «Головне, що ти тут будеш, а в якій вже формі – це ми підтримаємо».

- У цей же день на Підсумковому турнірі грали російські тенісисти Медведєв і Рубльов. Чи ти десь перетинався з ними?
- На центральний корт я заходив лише під час церемонії та парної гри Кокінакіс/Кіріос проти дуету Павич/Мектич. Із зрозумілих причин на одиночні матчі я не з’являвся. Перетинався у підтрибунному приміщенні із Медведєвим, коли він вертався з прес-конференції після матчу з Джоковичем. Його привітання я проігнорував, а з Рубльовим ми потисли руки, коли я зустрів його у зоні для гравців перед матчем. - На противагу тенісним новинам у контексті війни, які міжнародні ЗМІ досить скромно висвітлюють, наприклад, як у випадку із заявою Анастасії Гасанової, меседж Андрія Рубльова на камері в Турині отримав максимальну увагу й захоплення з боку медіа. Як ти до цього поставився?
- Ми все в житті порівнюємо. Так ось порівняно з абсолютно безхребетною, бездумною, «спорт внє палітікі»-позицією решти представників «ерефії», його меседж хоч трохи відображає те, що він переживає й хотів би щось змінити. Але для мене цього меседжу недостатньо. І Рубльов про це знає. Ми з ним про це спілкувались.

- Поділись враженнями про саму церемонію для гравців, що завершили кар'єру. Ми бачили, що був Жиль Симон, Жо-Вілфред Цонга, Філіпп Кольшрайбер, Томмі Робредо і багатьох інших. Не знаєш, чи не запрошували Роджера Федерера, який у вересні закінчив свої виступи?
- Я впевнений, що Федерера запрошували і його поява була б великою кульмінацією, ало в нього свій графік (прим.ред.: цього тижня швейцарець перебуває в Японії). Сама ж церемонія від АТР була організована на високому рівні, всіх гравців, які завершили кар’єру в поточному році або за рік до цього запрошують з одним гостем. Усі витрати покриває АТР. Зранку була зустріч із представниками рекрутингових компаній та HR, які розказували про можливості гравців й з чого треба починати будувати кар’єру після спорту. Я не відвідував цю зустріч, бо мені роботи вистачає.

До речі, АТР на даному етапі розглядає продовження підтримки українських тенісистів, які опинились у скрутному становищі. Насправді, це теж буда одна з цілей цієї подорожі: переконати їх в необхідності фінансувати українських тенісистів, тому що ми втрачаємо декілька поколінь молодих талантів.

- Раніше ти вже розповідав у своїх інтерв'ю, що тенісисти АТР можуть отримувати пенсію. Можеш пояснити нам читачам, хто має право її отримувати і наскільки це суттєва допомога?
- Пенсію АТР гравці починають отримувати у віці 49 років, але тільки ті з них, хто виконав певні критерії. Під час моєї ери треба було відіграти мінімум п’ять якісних сезонів (10 змагань АТР в основній сітці) з прогалиною не більше як 3 роки між досягненням цих критеріїв у кожному сезоні. Наразі ж вистачає три сезони, але пенсія набагато менша. Насправді, розмір пенсії у всіх однаковий, а більшою вона стає за рахунок того, що гравець просто більше сезонів виступає на високому рівні. На моїй пам’яті найбільша кількість сезонів була в канадця Даніеля Нестора - 24.


Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу.
Дякуємо, що залишаєтеся з нами.
Все буде Україна! 💙💛

🔔 Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViber

Джерело: btu.org.ua


 

Додано admin:  19/11/22 18:20  Переглядів: 2 037   Рейтинг:: +1  
1 0
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.