Головне / Український теніс / WTA

Хуахін. Цуренко перемогла першу ракетку турніру і вперше з 2019 року боротиметься за титул WTA

Українська тенісистка здобула перемогу в матчі з першою сіяною на турнірі WTA в Таїланді
Thailand Open - WTA 250
Хуахін, Таїланд • 30 січня - 5 лютого • хард • $259,303
Чинна чемпіонка: Магда Лінетт (Польща)

Півфінал
Леся Цуренко (Україна) - Б'янка Андреєску (Канада, 1) 7:5, 4:0 відмова

Леся Цуренко та Б'янка Андреєску вдруге зіграли одна з одною і вдруге перемогу здобула українка. Цікаво, що перший їхній поєдинок, у 2018 році в рамках Кубка Біллі Джин Кінг, також завершився достроково. Тоді канадська тенісистка, вигравши перший сет, знялася за рахунку 0:4 у вирішальній партії.

Цуренко в першому сеті поєдинку зуміла відігратися з рахунку 3:5. За рахунку 5:6 канадська тенісистка викликала лікаря, пославшись на проблему з правим плечем.

33-річна українська тенісистка вшосте зіграє у фіналі турніру WTA і вперше з 2019 року, коли поступилася Кароліні Плішковій у вирішальному поєдинку змагань у Брісбені. На рахунку Цуренко чотири титули WTA і всі вони виграні на відкритих хардових кортах.

У фіналі Леся Цуренко (№136 WTA) зіграє проти китайської тенісистки Чжу Лінь (№54 WTA), яка в іншому півфіналі завдала поразки своїй співвітчизниці Ван Сіньюй - 6:2, 6:4. У 2019 році Цуренко здобула трисетову перемогу над Чжу Лінь у поєдинку на турнірі в Дубаї.

Зазначимо, що вихід у фінал дасть змогу Лесі Цуренко повернутися в топ-100 світового рейтингу, а в разі перемоги у вирішальному матчі, наблизитися до топ-80.