Реєстрація    Увійти
Авторизація
Головне / Український теніс

Еліна Світоліна: "Минув уже майже рік, а ми так і не побачили будь-якої єдиної позиції від ФТУ або НОК, що ж робити тенісистам"

Еліна Світоліна в коментарі порталу BTU розповіла, як у перший час після початку повномасштабного вторгнення Росії українські тенісисти намагалися домогтися відсторонення гравців із Росії та Білорусі
Еліна Світоліна: "Минув уже майже рік, а ми так і не побачили будь-якої єдиної позиції від ФТУ або НОК, що ж робити тенісистам"

- Знаєте, в перші дні повномасштабного вторгнення було дуже складно зрозуміти, що потрібно робити, як діяти. Звичайно в той момент, ми чекали, що буде якась комунікація з боку спортивного керівництва - ФТУ, Міністерства спорту, НОК, але її не було і нам довелося діяти самостійно, за своїми відчуттями, обговорюючи кроки в чаті, який ми створили в перші дні.

Ми намагалися переконати керівництво WTA в необхідності термінового бану гравців з Росії та Білорусі. Були в офісі, спілкувалися особисто. Але, ви ж розумієте, що вкрай складно щось зробити, коли через кілька днів в АТР-турі першою ракеткою стає гравець із Росії. Хто зважитися його забанити? А WTA самостійно на цей крок теж піти не ризикнула.

Ми написали незліченну кількість звернень, робили конференц-дзвінки, спілкувалися з керівництвом Турів, ITF і всіх турнірів Grand Slam - результат вам відомий. Ми вели розмови про фінансову допомогу, для тих українських гравців, хто найбільше цього потребував. Я знаю, що Леся Цуренко супроводжувала це питання і успішно довела його до кінця. Насправді сил і нервів було вкладено дуже багато в цю боротьбу, і для мене дуже дивно чути такі думки, що виходить так, що українські тенісисти ніби як не показали своєї позиції.

Мені здається, що якщо порівняти кількість наших дій з діями національних спортивних організацій, які мали б насамперед постаратися захистити тенісистів, то буде не дуже приємна для них картина. Адже ніхто з тенісистів не був готовий до того, що потрібно писати запити, готувати презентації та тексти, щоб переконати тенісні структури. Але в підсумку ми це робили, без будь-якої допомоги і підтримки з України.

Водночас говорити зараз про те, що українські гравці не повинні були виходити на матчі проти росіян, дещо дивно, адже минув уже практично рік, а ми так і не побачили будь-якої єдиної позиції від ФТУ або НОК, що ж робити тенісистам? Потрібно розуміти, що АТР і WTA - це професійні структури, а гравці це, умовно кажучи, наймані співробітники. Якщо співробітник не виходить на роботу, він не отримує зарплату і може отримати штраф. У тенісі саме так все і влаштовано. Тому повторюся: робити такі кроки, без підтримки з боку керівників національного спорту, без єдиної позиції - це просто не матиме жодного резонансу і не призведе до жодного результату.

Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу.
Дякуємо, що залишаєтеся з нами.
Все буде Україна! 💙💛

🔔 Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViber

Джерело: btu.org.ua

Фото: United24.
 

Додано admin:  8/02/23 21:00  Переглядів: 3 079   Рейтинг:: 0  
0 0
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.