Головне / Український теніс / WTA

Дубай. Калініна у тригодинному поєдинку перемогла другу ракетку Росії і далі зіграє проти Ястремської

Українська тенісистка здобула перемогу в матчі проти десятої сіяної на турнірі WTA в ОАЕ
Dubai Duty Free Tennis Championships - WTA 1000
Дубай, ОАЕ • 19-25 лютого • хард • $2,788,468
Чинна чемпіонка: Олена Остапенко (Латвія)

Перше коло
Ангеліна Калініна (Україна) - Вероніка Кудерметова (-, 10) 6:3, 5:7, 7:5

Ангеліна Калініна взяла реванш у Вероніки Кудерметової за поразку на турнірі в Лінці 2021 року. Вигравши перший сет, українка лідирувала 5:2 у другому, але двічі не подала на матч, програвши в підсумку п'ять геймів поспіль. Під час вирішального сету тенісистки по два рази обмінялися подачами, але Калініна зуміла зробити ще один брейк в 11-му геймі і захистила свою наступну подачу. Поєдинок тривав трохи більше трьох годин. Зазначимо, що Калініна не стала тиснути руку своїй суперниці після матчу.

Для Калініної це був 17-й матч проти суперниці з топ-20, у якому вона здобула шосту перемогу. Українка вперше грає в основній сітці турніру в Дубаї, а Кудерметова торік дійшла тут до фіналу. Зазначимо, що Кудерметова зіграла дев'ятий матч проти тенісистки з України на рівні WTA і вперше зазнала поразки.

У другому колі Ангеліна Калініна зіграє проти Даяни Ястремської. Цього року українки зіграли одна з одною у кваліфікації турніру в Аделаїді і перемогу у двох сетах здобула Калініна.