Дубай. Костюк програла Бенчич у виснажливому матчі другого кола

Марта Костюк завершила виступ на турнірі WTA 1000 в ОАЕ
Дубай, ОАЕ • 19-25 лютого • хард • $2,788,468
Чинна чемпіонка: Олена Остапенко (Латвія)

Друге коло
Марта Костюк (Україна, WC) - Белінда Бенчич (Швейцарія, 8) 7:6(7), 6:7(5), 4:6

Українська тенісистка не змогла перервати переможну серію Бенчич, яка виграла вже сьомий матч поспіль. Півтора тижні тому швейцарка стала чемпіонкою на турнірі WTA 500 в Абу-Дабі і здобула ще дві перемоги в Досі, де знялася до чвертьфіналу проти Іги Швьонтек.

У стартовому сеті Костюк зуміла відігратися з рахунку 5:3 на користь Белінди, а в другому вже сама втратила перевагу, ведучи 3:1. Українка змогла перевести гру на тай-брейк, у ході якого була попереду 2-0 та 3-2, проте на її три міні-брейки швейцарка відповіла чотирма. Після другого сету Марта взяла медичну перерву через проблеми з правою рукою.

Тенісистки двічі обмінялися брейками на початку вирішального сету, потім українка захистила свою подачу та знову викликала на корт фізіо. Після відновлення гри Бенчич виграла три гейми поспіль і повела 5:3, а в десятому геймі Марті не вдалося зрівняти рахунок, втративши три брейк-поїнти.

Костюк провела 13-ту зустріч із представницею топ-10 рейтингу та зазнала 13-ї поразки. Цього сезону вона програла вже четвертий подібний матч. У січні Марта поступилася Онс Жабер (Аделаїда) та Джессіці Пегулі (Australian Open), а цього місяця - Белінді Бенчич (Абу-Дабі).

У третьому колі швейцарка зустрінеться з Кароліною Муховою, яку обіграла у двох попередніх матчах із нею. Минулого сезону Бенчич перемогла Мухову на ґрунтовому турнірі WTA 1000 у Мадриді.