Головне / Український теніс / WTA

Реус. Ястремська у двох сетах перемогла першу ракетку турніру і вийшла до півфіналу

Українська тенісистка боротиметься за вихід у фінал на турнірі WTA 125 в Іспанії
Catalonia Open - WTA 125
Реус, Іспанія • 2-7 травня • ґрунт • $115,000

Чвертьфінал
Даяна Ястремська (Україна) - Жиль Тайхманн (Швейцарія, 1) 7:5, 7:6(1)

Даяна Ястремська взяла реванш у Жиль Тайхманн за поразку цьогоріч на турнірі в Абу-Дабі та зміцнила лідерство в їхньому протистоянні - 3:1 (усі перемоги на ґрунті). Українська тенісистка вперше з червня минулого року обіграла суперницю з топ-30 світового рейтингу (Тайхманн - 30-та ракетка світу), перервавши серію з п'яти таких поразок.

Даяна Ястремська зіграє в півфіналі вперше з березня минулого року, коли дійшла до фіналу на змаганнях WTA 250 у Ліоні. Суперницею українки стане тенісистка з кваліфікації американка Елізабет Мандлік (WTA 149).