Рим. Калініна вперше цього року обіграла Кенін і пробилася до 1/8 фіналу

Ангеліна Калініна продовжує виступ на турнірі WTA 1000 у столиці Італії
Рим, Італія • 8-21 травня • ґрунт • $3,572,618
Чинна чемпіонка: Іга Швьонтек (Польща)

Третє коло
Ангеліна Калініна (Україна, 30) - Софія Кенін (США, SR) 6:4, 6:2

Українська тенісистка здобула першу перемогу за останні три зустрічі з Кенін: у поточному сезоні Калініна програвала американці на турнірі WTA 250 у Гобарті та WTA 1000 у Маямі. Наприкінці минулого року українка перемогла Софію на турнірі WTA 125 в Анже.

Зазначимо, за рахунку 6:4, 3:1 сьогоднішній матч був перерваний через дощ більш ніж на годину.

+

Ангеліна вдруге дійшла до четвертого раунду на турнірі WTA 1000. У попередньому сезоні вона поступилася на цій стадії в Маямі, не догравши матч проти Джессіки Пегули через травму стегна.

Наступна суперниця Калініної стане відома за підсумками матчу Вікторія Азаренко (-, 14) - Медісон Кіс (США, 19).