Реєстрація    Увійти
Авторизація
Головне / Український теніс / Ролан Гаррос

Еліна Світоліна: "Ми говоримо про пусті речі, в той час, коли треба допомагати дітям, українським жінкам, які втратили своїх чоловіків на війні"

Українка відреагувала на несподіваний резонанс у тенісній спільноті після того, як Марта Костюк не потиснула руку білорусці, та закликала не забувати головне, що зараз відбувається
Еліна Світоліна: "Ми говоримо про пусті речі, в той час, коли треба допомагати дітям, українським жінкам, які втратили своїх чоловіків на війні"
- У вас тепер дуже насичене життя. У вас є сімейні обов'язки. Ми знаємо про війну в Україні, яка впливає на вас і всіх, кого ви знаєте. А ще ви професійна спортсменка. Можете розповісти нам, чому ви вирішили повернутися саме зараз? Це для себе, чи для ширшої та більшої мети?
- Є кілька моментів, які мотивували мене повернутися. Я вже знала, коли була вагітна, що повернуся, бо хочу зробити це для себе. У мене є деякі цілі, яких я хочу досягти до того, як точно закінчу кар'єру. Звичайно, для моєї країни також, щоб принести ці маленькі моменти, як, наприклад, перемога в Страсбурзі, вдалий старт тут... Знаєте, такі моменти, такі маленькі перемоги, якісь речі на дуже низькому рівні, але, знаєте, ці моменти приносять радість людям в Україні, дітям, тим дітям, які любили грати в теніс до війни, а зараз, можливо, не мають такої можливості. Але ці моменти можуть мотивувати їх дивитися на світлий бік і, знаєте, бачити ці хороші моменти і насолоджуватися ними настільки, наскільки це можливо в цій жахливій ситуації.

- Ви повернулися в тур у той час, коли війна змінила все, включно з тенісом. Як Ви оцінюєте те, що побачили в цьому Турі, досвід українських жінок? Думаю, ви бачили все те, що сталося вчора між Мартою і Ариною. Чи відчуваєте ви зобов'язання поводитися певним чином, говорити певні речі, поводитися певним чином по відношенню до інших гравців?
- Що ж, що я побачила, так це, що багато... я не знаю, як сказати це м'якше... багато маячні навколо ситуації в той момент, коли зосередитися треба на головному, що відбувається. Що багато людей, український народ, потребують допомоги та підтримки. Ми зосереджуємося на багатьох, знаєте, таких речах, як пусті слова, пусті речі, які не допомагають ситуації, не допомагають нічому. Тому зараз на чому я зосереджена, і на чому я запрошую всіх зосередитися, - це на допомозі українцям. Це головне - допомагати дітям, допомагати жінкам, які втратили своїх чоловіків, тому що вони на війні і воюють за Україну. Ми втрачаємо суть, що люди зараз, у цей час, потребують допомоги, як ніколи раніше. Діти, знаєте, вони залишаються без батьків, вони втрачають частини тіла... Знаєте, є так багато речей, які ми можемо зробити і допомогти різними способами. Ви можете пожертвувати пару доларів, які можуть допомогти і врятувати життя. Або пожертвувати свій час на щось, щоб допомогти людям. Знаєте, ми втрачаємо головне в цьому і говоримо, говоримо, говоримо ні про що. Ось порожні, абсолютно пусті слова. Це не допомагає.

+

- Ви сказали, що віддаєте свої призові у Страсбурзі на допомогу українським дітям. Мені цікаво, чи можете ви сказати конкретно, які це проєкти, і чи віддасте ви виграш із Ролан Гарросу?.
- Гроші після Страсбурга, звісно, я передам дітям України. Ще побачимо, на що саме вони підуть. Ось, наприклад, у нас була акція зі збору коштів у США, до якої ми долучилися разом із Лесею Цуренко. Ми пожертвували ці гроші школі в Харкові, яка була повністю зруйнована, школі для дітей з обмеженими можливостями, щоб відновити цю школу. А за ці призові гроші я ще подивлюся, які є можливості і які є потреби міст. Наприклад, в Одесі, моєму рідному місті, або в Харкові, або, можливо, в Києві, тому ми побачимо, які є нагальні потреби, і тоді я пожертвую ці гроші туди. Крім того, з моїм фондом ми робимо деякі програми здоров'я, програми психічного здоров'я для дітей. Тому частково, можливо, підуть і на це. Так що є, знаєте, є шляхи, якими ми можемо піти, але ми подивимося, які є нагальні потреби зараз.

- Чи вважаєте Ви, що Ви особисто змінилися відтоді, як стали дружиною і матір'ю, і всіх подій за останній рік? Якщо так, то як саме? Чи був у вас досвід зустрічей з відомими політиками тощо, і чи ви використовуєте свій голос, чи могли б ви розповісти про це і пояснити, як ви внутрішньо змінилися?.
- Так, по-перше, я змінилася. Я думаю, що війна змінила мене в багатьох аспектах. Я думаю, що я більше ціную свою сім'ю, свій час із сім'єю, свій час просто кожного дня. Я дійсно намагаюся усвідомити, наскільки мені пощастило бути там, де я є, і мати голос. Також, виступати на таких великих заходах, мати можливість грати на таких великих майданчиках, мотивувати маленьких дітей в Україні. Тому багато в чому я просто вдячна, що моє життя так склалося, тому зараз я просто хочу зробити щось натомість, віддати цю маленьку частину людям, які найбільше цього потребують.

Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу.
Дякуємо, що залишаєтеся з нами.
Все буде Україна! ??

? Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViber

Джерело: btu.org.ua


 

Додано admin:  29/05/23 21:40  Переглядів: 10 013   Рейтинг:: +6  
6 0
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі 1

  1. Користувач offline
    Вячеслав Crane 30 трав 2023 06:59

    Журналіст провокував, щоб Еліна засудила публіку (неначе це допомогло б свистунам отямитися?). При цьому сам він у своїх питаннях агресію Московії проти України не засудив, просто він знає, що в Україні є якась війна. Яка на неї сама по собі з неба звалилася, чи що? Поганий тип журналюг, головна мета яких, полювати за гучними заявами і розкручувати скандали.

     

        Скарга      1

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.