Головне / Український теніс / Вімблдон

Вімблдон. Цуренко у важкій боротьбі здолала Богдан, відігравши матчболи, і вперше вийшла до четвертого кола

Леся Цуренко продовжує свій виступ на британському "мейджорі"
The Championships, Wimbledon - Grand Slam
Лондон, Велика Британія • 3-16 липня • трава • £18,165,000
Чинна чемпіонка: Олена Рибакіна (Казахстан)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Третє коло
Леся Цуренко (Україна) - Ана Богдан (Румунія) 4:6, 6:3, 7:6(18)

У вирішальному сеті українка поступалася з рахунком 3:5 і потім виграла три гейми поспіль. В 11-му геймі Цуренко втратила матчбол на власній подачі, а на тай-брейку вона мала перевагу 5-1, але Богдан вдалося зрівняти рахунок.

Тенісистки захищали очки на своїх подачах, а після рахунку 8-8 Цуренко п'ять разів виходила вперед і мала матчболи, при цьому відігравши п'ять матчболів румунки, і лише з сьомої спроби змогла завершити зустріч.
+

Леся водинадцяте виступає в основній сітці турніру у Великій Британії і вперше зіграє в 1/8 фіналу. Раніше її найкращим результатом тут було третє коло у 2017 та 2022 роках.

Цуренко та Богдан провели на корті 3 години 40 хвилин (найтриваліший жіночий матч на нинішньому Вімблдоні) та обидві у ході матчу зверталися за допомогою до фізіо через незадовільне самопочуття. Наприкінці матчу у Цуренко були помітні ознаки судоми в ногах.

Наступна суперниця Лесі визначиться у матчі Джесіка Пегула (США, 4) - Елізабетта Коччаретто (Італія).