US Open. Калініна зазнала поразки у стартовому матчі

Ангеліна Калініна завершила виступ в одиночній сітці турніру у США
Чинна чемпіонка: Іга Швьонтек (Польща)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Перше коло
Ангеліна Калініна (Україна, 28) - Сара Соррібес Тормо (Іспанія) 4:6, 5:7

Українська тенісистка не змогла повторити свій найкращий результат на US Open: Калініна доходила до другого раунду у 2018, 2021 та 2022 роках. Сьогодні у другому сеті Ангеліна була попереду з рахунком 3:1.

Протягом американської серії Калініна провела шість матчів і зазнала четвертої поразки. Минулого тижня українка знялася перед матчем другого кола на турнірі WTA 250 у Клівленді через респіраторну хворобу.

Соррібес Тормо продовжила свою переможну серію після перемоги на турнірі у Клівленді, де вона виграла свій другий титул WTA.

Нагадаємо, у парній сітці US Open Ангеліна Калініна виступить разом із румункою Іриною-Камелією Бегу.