Головне / Український теніс / US Open

US Open. Світоліна у запеклій боротьбі поступилася третій ракетці світу в матчі за вихід у четверте коло

Українська тенісистка не змогла вийти до четвертого кола Відкритого чемпіонату США
US Open - Grand Slam
Нью-Йорк, США • 28 серпня - 10 вересня • хард • $25,582,000
Чинна чемпіонка: Іга Швьонтек (Польща)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Третє коло
Еліна Світоліна (Україна, 26) - Джессіка Пегула (США, 3) 4:6, 6:4, 2:6

Еліна Світоліна та Джессіка Пегула зіграли одна з одною вп'яте і четверту перемогу в цьому протистоянні здобула американка. У цьому сезоні Пегула також у трьох сетах перемогла Світоліну у чвертьфіналі турніру у Вашингтоні.

Як розвивалися події в матчі

1 сет: до рахунку 2:2 тенісистки дійшли без брейків, після чого трапився перший затяжний гейм на подачі Світоліної. Українка відіграла два брейк-поінти, але на третьому Пегулі вдалося зробити брейк.

Далі обидві тенісистки знову утримували свої подачі, причому Світоліна відіграла один брейк-поїнт у сьомому геймі, але шансів забрати подачу американки не отримала.

2 сет: обидві тенісистки впевнено грали гейми на своїй подачі, не даючи суперниці дістатися до брейк-поїнтів. Лише в 10-му геймі Світоліна заробила перші шанси на брейк у матчі, зробивши рахунок 40-0 на подачі американки. Із третього сетболу українка забирає гейм, а з ним і другу партію.

3 сет: у вирішальній партії першою брейк-поінти заробила американка, у п'ятому геймі і з другої спроби реалізувала свій шанс. Світоліна не зуміла повернути брейк, а в сьомому геймі ще раз програла гейм на своїй подачі, після чого Пегула подала на матч.

За свій виступ у Нью-Йорку Еліна Світоліна заробила 191,000$ призових і 130 рейтингових очок. US Open став першим "мейджором", де Еліна Світоліна після свого повернення в Тур не змогла дійти до чвертьфіналу.