Головне / Український теніс / WTA

Доха. Цуренко розгромила шосту ракетку світу на шляху до третього кола - це її перша перемога над топ-10 за останні п'ять років

Українська тенісистка вийшла до третього кола на турнірі WTA 1000 у Катарі
Qatar TotalEnergies Open - WTA 1000
Доха, Катар • 14-17 лютого • хард • $3,211,715
Чинна чемпіонка: Іга Швьонтек (Польща)

Друге коло
Леся Цуренко (Україна) - Онс Жабер (Туніс, 4) 6:3, 6:2

Цуренко поступалася 1:3 у першому сеті, після чого виграла дев'ять геймів поспіль і втримала свою перевагу до кінця поєдинку.

Леся Цуренко та Онс Жабер провели третій очний поєдинок і вдруге перемогу відсвяткувала українська тенісистка. Для Цуренко це дев'ята перемога в кар'єрі над суперницею з топ-10 і перша з січня 2019 року, коли вона обіграла Наомі Осаку (№5) на турнірі в Брісбені.

Цуренко здобула 35-ту перемогу в основній сітки турнірів WTA 1000 і вперше зіграє в третьому колі змагань у Досі. За вихід до чвертьфіналу українка зіграє проти переможниці матчу між Петрою Мартич і Наомі Осакою.