Головне / Off court –
Портал BTU оголошує великий збір на авто для українських військових, які ведуть бойові дії на донецькому напрямкуПортал BTU оголошує терміновий збір на автомобілі для військових на донецькому напрямку![]() Цим збором ми хочемо допомогти нашим друзям громадської організації "ЗГРАЯ", які займатимуться супроводом і передачею авто для військових. Мета збору: зібрати 250 000 грн. Дедлайн: 10 березня Для наших донаторів ми зібрали цінні тенісні призи, які будуть розіграні наприкінці нашого збору. За донат від 1000 грн. ви зможете стати володарем тенісної ракетки чемпіонки Вімблдону Людмили Кіченок. Саме цією ракеткою українка грала на історичному трав'яному "мейджорі" минулого року, де виграла титул у міксті. Донатів можна робити скільки завгодно. Сума в 1 000 грн додає ваше прізвище до списку претендентів 1 раз. 2 000 - 20 разів і так далі. За донат від 500 грн. ви зможете виграти комплект форми національної збірної України у Кубку Девіса від бренду PAKA зі своїми особистими ініціалами або національний прапор України з автографом півфіналістки Australian Open Даяни Ястремської, який вона залишила під час австралійського "мейджора". Донатів можна робити скільки завгодно. Сума в 500 грн додає ваше прізвище до списку претендентів 1 раз. 2 000 - 4 рази і так далі. За донат від 100 грн. ви зможете виграти один із таких призів: • Один із трьох сертифікатів на 1000 грн. від інтернет-магазину tennis.com.ua + кожен донатор отримає промокод на 10% знижку для покупок (діє до кінця збору). • Дворазову знижку в розмірі 25% для бронювання тенісних кортів від сервісу Book4Sport. • Тенісний м'яч з автографом першої ракетки світу Іги Швьонтек (Польща) • Тенісний м'яч з автографом десятої ракетки світу Тейлора Фрітца (США) Донатів можна робити скільки завгодно. Сума в 100 грн додає ваше прізвище до списку претендентів 1 раз. 2 000 - 20 разів і так далі. ❗️Обов'язково вкажіть в описі до переказу номер телефону або електронну пошту, щоб ми могли з вами зв'язатися. Реквізити для донатів: 🔗Посилання на банку Монобанк: https://send.monobank.ua/jar/mSDZwJJmN 💳Карта Приватбанку: 5169360017508718 💶Paypal: dnepr.tennis@gmail.com 💳USTD: TUcdRoaam3CDukxcGxQsw3hkpuKkV7fEdH (TRC20) Наші попередні збори • Наприкінці 2022 року читачі порталу BTU разом із Федерацією тенісу України допомогли придбати автомобіль для підрозділу 93-ї бригади "Холодний Яр". • У перші місяці повномасштабного вторгнення завдяки вашій підтримці нам вдалося зібрати близько 100 тис. грн., на які було придбано ліки для бійців, що проходили лікування та відновлення в Дніпрі. • У середині червня минулого року ми перерахували 15 тис. грн. із зібраних коштів для придбання дронів, на які оголосила збір Ганна Запорожанова - екс-тенісистка, чий син Остап загинув захищаючи Україну від російської агресії. Саме для бригади, де служив Остап будуть придбані дрони, на які оголошено цей збір. • На початку серпня минулого року нам вдалося зібрати і передати 45 тис. грн. для закупівлі шин і плитоносок для 67 ОМБР (колишній ДУК "Правий сектор"). • Наприкінці листопада минулого року нам вдалося зібрати 85 тис. грн. для придбання придбання FPV-дронів для 68-ї окремої єгерської бригади ім. Олекси Довбуша. • Наприкінці грудня минулого року нам вдалося зібрати 31 тис. грн. для придбання чотирьох комплектів зимової гуми та чотирьох комплектів форми, яка використовується для ремонту техніки. Про громадську організацію "ЗГРАЯ": "Зграя" - волонтерська ініціатива, що допомагає військовим з 2014 року. Після початку повномасштабного вторгнення у 2022 році постійно працює з військовими, які захищають Україну на сході, півдні та півночі, має статус ГО. Основні напрямки допомоги: авто та комплектуючі, засоби зв'язку, дрони, тактична медицина, продукти, форма і взуття та багато іншого. Сайт: https://zgraya-help.com/ Facebook: https://www.facebook.com/zgraya.ua Instagram: https://www.instagram.com/zgraya.ua/ |
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![]() ![]() 13/07/24 19:23 here`s Johnny написав
Крейчикова берёт уже второй шлем, украинки всё никак не могут разродиться первым. Стыд и срам |
![]() ![]() 10/07/24 16:43 here`s Johnny написав
Проиграла в раздевалке уже. В принципе всё стало ясно, когда двойную подала во втором гейме. Каков вообще был план на матч? Простоять в 2ух метрах от задней линии в ожидании ошибок? Где была подача из прошлых матчей? Вторую подачу Рыбакиной не могла принять во многих случаях, когда её первую навылет практически принимали. Это ментальный блок, иначе не назвать |
![]() ![]() 8/07/24 22:59 Vit написав
Ну і коли це вона вже встигла була стати першою? 🤦🏻♂️
|
![]() ![]() 4/07/24 20:36 here`s Johnny написав
Вот Элина молодец, почти без приключений. В 3ем кругу Жабер, которой защищать финал надо, а Элине защищать полуфинал. Матч с высокими ставками |
![]() ![]() 4/07/24 16:16 here`s Johnny написав
Ужасное качество тенниса. Как говорится win ugly. Ей повезло, что у Сэвилл вообще подачи нет |
![]() ![]() 3/07/24 23:22 here`s Johnny написав
Грачёва же представляет Францию. Почему не пожать ей руку? Видимо, украинки хотят отхватить хейта от всех иностранных наблюдателей. Почему тогда Рыбакиной они пожимают руку? Объясниите?! А что тогда будет на Олимпиаде в парных матчах? Хотите скандал с французами? Никчёмная федерация тенниса Украины хотя бы раз сделала полезное дело, расписала бы, что 2x2=4, раз сами украинские теннисистки, у которых в голове 1,5 извилины, не понимают к чему это приведёт |
![]() ![]() 2/07/24 20:31 here`s Johnny написав
Калинина, Цуренко и Байндл просто приехали за чеком |
![]() ![]() 1/07/24 14:37 НікНаза написав
Может все таки Леси хватит уже мучится с этим теннисом. |
![]() ![]() 1/07/24 14:22 here`s Johnny написав
Тупо за чеком приехала. Ни одного подготовительного турнира никакого не сыграла |
![]() ![]() 25/06/24 16:32 here`s Johnny написав
Проигрывает всем подряд сейчас. Она заканчивать с теннисом что ли собралась. Прям безволие какое-то |
![]() ![]() 19/06/24 16:09 Stan The Man написав
Конечно. Она попала в квалификацию |
![]() ![]() 19/06/24 12:29 here`s Johnny написав
Там Соболева показала шортс, где она тренируется на траве. Она что всё таки поедет на Уимблдон играть квалификацию ?? |
![]() ![]() 17/06/24 14:48 here`s Johnny написав
Есть волевая победа, а есть безвольное поражение, это как раз тот случай |
![]() ![]() 16/06/24 10:14 here`s Johnny написав
Как думаешь, если бы рфияне в теннисе выступали как какие-нибудь индусы или вьетнамцы, долго ли itf, atp, wta думали об их отстранении? |
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
|
У Соболевой игра стала какой-то деревянной и это при такой же херовой подаче.
Ей надо умерить амбиции и поездить по 75k турнирчикам, рано ей на 125k и 250k замахиваться