Головне / Український теніс / WTA

Маямі. Калініна відіграла матчбол і здобула вольову перемогу в тригодинному матчі проти Возняцкі

Українська тенісистка Ангеліна Калініна здобула перемогу в другому колі турніру WTA 1000 у США
Miami Open - WTA 1000
Маямі, США • 19-31 березня • хард • $8,770,480
Чинна чемпіонка: Петра Квітова (Чехія)

Друге коло
Ангеліна Калініна (Україна, 32) - Каролін Возняцкі (Данія, WC) 5:7, 7:5, 6:4

У другому сеті Ангеліна Калініна поступалася 2:5, проте виграла п'ять геймів поспіль, не давши Возняцкі подати на матч і відігравши матчбол на своїй подачі за рахунку 4:5. У вирішальному сеті українка повела 3:1, після чого данка викликала на корт лікаря (за рахунку 3:2) і після паузи зуміла повернути брейк і зрівняти рахунок. Калініна зуміла зробити ще один брейк (4:3) і втримала цю перевагу до кінця поєдинку

Поєдинок тривав 3 години 17 хвилин і це другий найдовший матч на рівні WTA-туру в кар'єрі Ангеліни Калініної (третій понад три години). Минулого року на турнірі в Римі вона за 3 години 41 хвилину перемогла Беатріс Аддад Мая.

Ангеліна Калініна вдруге в кар'єрі зіграє в третьому колі турніру в Майамі (2022) і за місце в четвертому раунді боротиметься проти переможниці матчу Паула Бадоса (Іспанія) - Арина Соболенко (-, 2).