Головне / Український теніс / Кубок Федерації

Кубок Біллі Джин Кінг. Світоліна несподівано програла Богдан у матчі лідерок збірних

Еліна Світоліна зазнала поразки в третьому матчі протистояння збірних України та Румунії в командному турнірі
Кубок Біллі Джин Кінг - The World Cup of Tennis
Кваліфікація • Амелія-Айленд, США • 12-13 квітня • грунт

УКРАЇНА 2-1 РУМУНІЯ
Еліна Світоліна - Ана Богдан 4:6, 6:4, 3:6

У першому сеті Світоліна лідирувала 4:1 з двома брейками, але втратила свою перевагу, програвши п'ять геймів поспіль. У другій партії українка зуміла зробити ключовий брейк у дев'ятому геймі, після чого впевнено подала на сет.

У вирішальному сеті Еліна повела 2:0, після чого програла чотири гейми поспіль, перш ніж зуміла зупинити серію румунки, взявши її подачу в затяжному геймі. Румунка зуміла знову забрати подачу Світоліної в ще одному важкому геймі і з першої спроби подала на матч. Поєдинок тривав майже три години.

Еліна Світоліна перервала серію з трьох перемог у складі національної збірної, зазнавши першої поразки з лютого 2020 року, коли поступилася Анетт Контавейт у матчі Першої групи Євро-африканської зони.

Протистояння збірних продовжиться поєдинком других номерів. Після невеликої паузи на корт вийдуть Леся Цуренко та Жаклін Крістіан.