Головне / Український теніс / Кубок Федерації –
Віковий рекорд Цуренко та інші статистичні підсумки матчу проти Румунії в Кубку Біллі Джин КінгНовини
25.07.24 14:40 Еліна Світоліна стане прапороносцем збірної України на церемонії відкриття Олімпіади в Парижі
![]() • Збірна України провела 102-й матч у Кубку Біллі Джин Кінг (раніше Кубок Федерації). Наша команда втретє боролася за місце у фінальній частині змагань у новому форматі і втретє зазнала поразки. 2022 | США - 2:3 (Ешвілл) 2023 | Чехія - 1:3 (Стамбул / домашній матч) 2024 | Румунія - 2:3 (Амелія-Айланд / домашній матч) • Поразка від Румунії стала 44-ю для нашої команди в командному турнірі і вперше українки програли матчеву зустріч, лідируючи 2-0 після першого ігрового дня. • Починаючи з 2022 року українська збірна не може виграти два матчі поспіль у командному турнірі. Остання переможна серія була зафіксована в період 2020-2021 років, коли українки виграли чотири матчі поспіль. • Леся Цуренко, зігравши два матчі проти Румунії, стала лідером національної збірної за кількістю матчів в одиночному розряді (26), випередивши Альону Бондаренко та Олену Татаркову (24). Зазначимо, що Еліна Світоліна тепер також має 24 поєдинки за збірну в одиночному розряді. • 34-річна Леся Цуренко стала найстаршою тенісисткою, яка зіграла у складі національної збірної України. • Наймолодшою тенісисткою, яка грала за національну збірну залишається Марта Костюк, яка провела свій дебютний матч у 15 років. • Загалом у складі збірної України виступало 34 тенісистки. 19 із них зіграли за команду понад 10 матчів (в одиночному і парному розрядах).
Лідери збірної України за загальною кількістю матчів (одиночка+пара): 1. Олена Татаркова - 38 2-3. Олена Бондаренко - 34 2-3. Катерина Володько (Бондаренко) - 34 4. Леся Цуренко - 32 5. Юлія Бейгельзімер - 31 Лідери збірної України за загальною кількістю перемог (одиночка+пара): 1. Олена Татаркова - 27 2. Катерина Володько (Бондаренко) - 23 3. Альона Бондаренко - 22 4. Ольга Савчук - 21 5. Юлія Бейгельзімер - 18 Лідери збірної України за кількістю перемог в одиночному розряді: 1. Олена Татаркова - 17 2-3. Альона Бондаренко - 15 2-3. Еліна Світоліна - 15 4. Леся Цуренко - 12 5. Катерина Володько (Бондаренко) - 11 Лідери збірної України за кількістю перемог у парному розряді: 1. Ольга Савчук - 18 2. Катерина Володько (Бондаренко) - 12 3. Олена Татаркова - 10 4. Юлія Бейгельзімер - 9 5. Альона Бондаренко - 7 У листопаді збірна України зіграє в плей-офф і спробує залишитися на етапі Кваліфікації на наступний сезон. Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки! Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами. Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги! Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу. Дякуємо, що залишаєтеся з нами. Все буде Україна! 💙💛 🔔 Читайте новини БТУ в соцмережах: Facebook ◦ Telegram ◦ Instagram ◦ YouTube ◦ Twitter ◦ Viber |
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![]() ![]() 13/07/24 19:23 here`s Johnny написав
Крейчикова берёт уже второй шлем, украинки всё никак не могут разродиться первым. Стыд и срам |
![]() ![]() 10/07/24 16:43 here`s Johnny написав
Проиграла в раздевалке уже. В принципе всё стало ясно, когда двойную подала во втором гейме. Каков вообще был план на матч? Простоять в 2ух метрах от задней линии в ожидании ошибок? Где была подача из прошлых матчей? Вторую подачу Рыбакиной не могла принять во многих случаях, когда её первую навылет практически принимали. Это ментальный блок, иначе не назвать |
![]() ![]() 8/07/24 22:59 Vit написав
Ну і коли це вона вже встигла була стати першою? 🤦🏻♂️
|
![]() ![]() 4/07/24 20:36 here`s Johnny написав
Вот Элина молодец, почти без приключений. В 3ем кругу Жабер, которой защищать финал надо, а Элине защищать полуфинал. Матч с высокими ставками |
![]() ![]() 4/07/24 16:16 here`s Johnny написав
Ужасное качество тенниса. Как говорится win ugly. Ей повезло, что у Сэвилл вообще подачи нет |
![]() ![]() 3/07/24 23:22 here`s Johnny написав
Грачёва же представляет Францию. Почему не пожать ей руку? Видимо, украинки хотят отхватить хейта от всех иностранных наблюдателей. Почему тогда Рыбакиной они пожимают руку? Объясниите?! А что тогда будет на Олимпиаде в парных матчах? Хотите скандал с французами? Никчёмная федерация тенниса Украины хотя бы раз сделала полезное дело, расписала бы, что 2x2=4, раз сами украинские теннисистки, у которых в голове 1,5 извилины, не понимают к чему это приведёт |
![]() ![]() 2/07/24 20:31 here`s Johnny написав
Калинина, Цуренко и Байндл просто приехали за чеком |
![]() ![]() 1/07/24 14:37 НікНаза написав
Может все таки Леси хватит уже мучится с этим теннисом. |
![]() ![]() 1/07/24 14:22 here`s Johnny написав
Тупо за чеком приехала. Ни одного подготовительного турнира никакого не сыграла |
![]() ![]() 25/06/24 16:32 here`s Johnny написав
Проигрывает всем подряд сейчас. Она заканчивать с теннисом что ли собралась. Прям безволие какое-то |
![]() ![]() 19/06/24 16:09 Stan The Man написав
Конечно. Она попала в квалификацию |
![]() ![]() 19/06/24 12:29 here`s Johnny написав
Там Соболева показала шортс, где она тренируется на траве. Она что всё таки поедет на Уимблдон играть квалификацию ?? |
![]() ![]() 17/06/24 14:48 here`s Johnny написав
Есть волевая победа, а есть безвольное поражение, это как раз тот случай |
![]() ![]() 16/06/24 10:14 here`s Johnny написав
Как думаешь, если бы рфияне в теннисе выступали как какие-нибудь индусы или вьетнамцы, долго ли itf, atp, wta думали об их отстранении? |
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
|
У Соболевой игра стала какой-то деревянной и это при такой же херовой подаче.
Ей надо умерить амбиции и поездить по 75k турнирчикам, рано ей на 125k и 250k замахиваться