Штутгарт. Костюк здобула вольову перемогу над Зігемунд на шляху до другого кола

Марта Костюк успішно стартувала на турнірі WTA 500 у Німеччині
Штутгарт, Німеччина • 15-21 квітня • грунт (зал) • $922,573
Чинна чемпіонка: Іга Швьонтек (Польща)

Перше коло
Марта Костюк (Україна) - Лаура Зігемунд (Німеччина, WC) 6:3, 6:7(4), 6:4

У другому сеті Костюк не змогла втримати перевагу в рахунку, ведучи 5:3 і двічі не подала на матч. У вирішальному сеті українка була попереду 4:2, проте Зігемунд вдалося зрівняти рахунок, але після цього Марта взяла наступні два гейми, завершивши матч із другого матчболу на подачі суперниці. Це був перший матч для Марти за останній місяць - вона не виступала в Турі після виходу в півфінал на турнірі в Індіан-Веллс.

Костюк зрівняла рахунок в очних зустрічах із Зігемунд, якій програла 2019 року на турнірі WTA 250 у Люксембурзі. Для Марти це друга участь у Штутгарті: шість років тому вона починала свій виступ із кваліфікації та дійшла до другого кола. Німецька тенісистка двічі грала в Штутгарті у фіналі: програла 2016 року і стала чемпіонкою сезоном пізніше.

За місце у чвертьфіналі змагань Марта Костюк зіграє проти сьомої ракетки світу Чжен Ціньвень із Китаю, якій програла торік у трисетовому матчі на турнірі в Монреалі.