Головне / Український теніс / WTA –
Марта Костюк: "Звісно, програвати у фіналі - це відстій, але загалом, я дуже пишаюся собою на цьому тижні"Новини
25.07.24 14:40 Еліна Світоліна стане прапороносцем збірної України на церемонії відкриття Олімпіади в Парижі
- Марто, вочевидь, сьогодні не той матч, на який ви сподівалися, і не той результат, але ви маєте пишатися своїми результатами цього тижня загалом. - Так, звісно, програвати у фіналі - це відстій. Особливо в такому матчі, як цей. Я не змогла дати бій. Рибакіна сьогодні була дійсно на висоті. Так, але загалом, очевидно, я дуже пишаюся собою цього тижня. - Те, що ви не змогли дати бій, наскільки це було пов'язано з божевільним тижнем, наслідки якого ви відчули сьогодні? І наскільки це було через теніс, який Олена змогла продемонструвати?. - Я думаю, що на 90% моя втома сьогодні зіграла свою роль. Щоранку я не знала, чого очікувати від себе на корті в цей день, тому що насправді те, що я змогла витримати весь цей тиждень і вчора показати дивовижний теніс, було чимось неймовірним, і я ніколи не очікувала, що зможу це зробити. Але сьогодні, очевидно, я дуже переживала. Я дуже хотіла виграти цей матч, і так, я думаю, що на це вплинуло багато факторів. Мабуть, я просто вже не змогла це витримувати. - Чи було у вас відчуття перед матчем, що ви втомилися, чи воно прийшло потім і оговтатися ви вже не змогли?. - Я не знаю, тому що я не замислювалися перед матчем, я втомилася чи ні. Я просто намагалася максимально підготуватися до цього матчу. Так, коли я була на корті, це було одне очко за іншим, гейм за геймом, і я дійсно не змогла сьогодні показати майже нічого. • Огляд фіналу Марта Костюк - Олена Рибакіна в Штутгарті (ВІДЕО) - Ви справедливо пишаєтеся своїми результатами цього тижня, але наприкінці, чи не були ви розчаровані? Ви ніби показали це, кинувши ракетку? Чи не вважаєте Ви, що Ви не зовсім, знаєте, віддали собі належне сьогодні? - Я думаю, що це було більше схоже на те, мовляв, ти коли-небудь програвала вже матч за Porsche (посміхається)? Це боляче. Чесно кажучи, коли я програла фінал у Сан-Дієго, це не було так боляче, як сьогодні. Це єдиний турнір у світі, коли ти окрім титулу і призових справді щось виграєш у фіналі. Тож, звісно, це те, чого я дуже хотіла, і так, я думаю, що той, хто програє тут у фіналі, дуже добре мене зрозуміє (посміхається). - Марто, чи можете ви розглядати цей тиждень із погляду ваших досягнень як тиждень прориву для вас? Чи відчуваєте ви це? - Це набагато коротший турнір, ніж турнір Великого Шолома, хоча цей турнір дуже високого рівня. Тому я не знаю. Теніс сам по собі дуже відрізняється кожного дня, кожного турніру. Я можу грати на турнірі серії 500 і зіграти чотири з п'яти матчів проти гравців із топ-10, але Чжен Ціньвень цього року на Australian Open дійшла до фіналу, взагалі не зустрівшись із суперницею з топ-50. Тож ти не знаєш... Чи достатньо виграти "мейджор", коли ти граєш у фіналі цього турніру, чи ні? Чи потрібно виступати краще? Я не вимірюю ці речі, чи був це прорив чи ні, тому що цього року в мене було дуже багато неймовірних тижнів, і всі вони були дуже різними, дуже різного рівня гравці, але під час деяких тижнів я подолала більше труднощів, а під час деяких - менше. Напевно, я не оцінюю цей тиждень так, чи був це прорив, чи ні, тому що це був дивовижний тиждень, і я подолала багато чого, і мені вдалося пройти це і вийти з цього найкращим гравцем. Це єдине, на чому я зосереджуюся. Але я не сприймаю це як щось неймовірне, знаєте, як "вау, тиждень мого життя" або щось у цьому роді. Ні, звісно, це був чудовий тиждень, але я рухаюся далі. - Як би ви описали вплив Сандри Заневської на вашу гру і на ваш прогрес?. - Ви можете бачити результати. Я не буду розповідати вам багато конкретних речей, але вона, безумовно, має і мала великий вплив на мою гру і на моє життя, тому важливо мати когось такого поруч, особливо якщо це хтось, хто тобі близький. - За рахунку 6-2, 5-2, 40-15, було два матчболи, потім ще один, які ви відіграли. Ви все ще вірили в той момент, чи ви думали, що ще годину ви не зможете продовжувати? - Я скажу вам, що я думала про те, що я не зможу протриматися ще одну годину, ще раніше, до матчболу. Так, я людина, зрештою, як і всі ми. Але це не те, щоб я здавалася наприкінці. На матчболах я думала, що треба боротися до кінця, бо що, якщо вона зараз програє і не зможе оговтатися, а ти виграєш? Але це єдине, що ти можеш зробити в такі хвилини. Тому що ти можеш ще мати ці ілюзії, але до певного моменту. Я ще не настільки живу ілюзіями, щоб вірити в щось подібне, тому що це був дійсно важкий, важкий тиждень для мене. На іншій половині корту в мене була дуже, дуже хороша суперниця. Так, я боролася, але все одно я не відчуваю, що вірила в диво сьогодні. Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки! Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами. Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги! Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу. Дякуємо, що залишаєтеся з нами. Все буде Україна! 💙💛 🔔 Читайте новини БТУ в соцмережах: Facebook ◦ Telegram ◦ Instagram ◦ YouTube ◦ Twitter ◦ Viber |
13/07/24 19:23 here`s Johnny написав
Крейчикова берёт уже второй шлем, украинки всё никак не могут разродиться первым. Стыд и срам |
10/07/24 16:43 here`s Johnny написав
Проиграла в раздевалке уже. В принципе всё стало ясно, когда двойную подала во втором гейме. Каков вообще был план на матч? Простоять в 2ух метрах от задней линии в ожидании ошибок? Где была подача из прошлых матчей? Вторую подачу Рыбакиной не могла принять во многих случаях, когда её первую навылет практически принимали. Это ментальный блок, иначе не назвать |
8/07/24 22:59 Vit написав
Ну і коли це вона вже встигла була стати першою? 🤦🏻♂️
|
4/07/24 20:36 here`s Johnny написав
Вот Элина молодец, почти без приключений. В 3ем кругу Жабер, которой защищать финал надо, а Элине защищать полуфинал. Матч с высокими ставками |
4/07/24 16:16 here`s Johnny написав
Ужасное качество тенниса. Как говорится win ugly. Ей повезло, что у Сэвилл вообще подачи нет |
3/07/24 23:22 here`s Johnny написав
Грачёва же представляет Францию. Почему не пожать ей руку? Видимо, украинки хотят отхватить хейта от всех иностранных наблюдателей. Почему тогда Рыбакиной они пожимают руку? Объясниите?! А что тогда будет на Олимпиаде в парных матчах? Хотите скандал с французами? Никчёмная федерация тенниса Украины хотя бы раз сделала полезное дело, расписала бы, что 2x2=4, раз сами украинские теннисистки, у которых в голове 1,5 извилины, не понимают к чему это приведёт |
2/07/24 20:31 here`s Johnny написав
Калинина, Цуренко и Байндл просто приехали за чеком |
1/07/24 14:37 НікНаза написав
Может все таки Леси хватит уже мучится с этим теннисом. |
1/07/24 14:22 here`s Johnny написав
Тупо за чеком приехала. Ни одного подготовительного турнира никакого не сыграла |
25/06/24 16:32 here`s Johnny написав
Проигрывает всем подряд сейчас. Она заканчивать с теннисом что ли собралась. Прям безволие какое-то |
19/06/24 16:09 Stan The Man написав
Конечно. Она попала в квалификацию |
19/06/24 12:29 here`s Johnny написав
Там Соболева показала шортс, где она тренируется на траве. Она что всё таки поедет на Уимблдон играть квалификацию ?? |
17/06/24 14:48 here`s Johnny написав
Есть волевая победа, а есть безвольное поражение, это как раз тот случай |
16/06/24 10:14 here`s Johnny написав
Как думаешь, если бы рфияне в теннисе выступали как какие-нибудь индусы или вьетнамцы, долго ли itf, atp, wta думали об их отстранении? |
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
|
У Соболевой игра стала какой-то деревянной и это при такой же херовой подаче.
Ей надо умерить амбиции и поездить по 75k турнирчикам, рано ей на 125k и 250k замахиваться