Головне / Український теніс / WTA

Мадрид. Ястремська залишає турнір після поразки в матчі з третьою ракеткою світу

Українська тенісистка зазнала поразки в третьому колі турніру WTA 1000 в Іспанії
Mutua Madrid Open - WTA 1000
Мадрид, Іспанія • 23 квітня - 4 травня • грунт • $8,770,480
Чинна чемпіонка: Арина Соболенко (-)

Третє коло
Даяна Ястремська (Україна, 31) - Коко Гауфф (США, 3) 4:6, 1:6

У першому сеті Ястремська поступалася 0:5, після чого виграла чотири гейми поспіль, відігравши кілька сетболів. У десятому геймі українка не змогла втримати гейм на своїй подачі (4-6) і Гауфф знову видала серію з п'яти виграних геймів поспіль, перш ніж Ястремська зробила брейк у п'ятому геймі другого сету (1-4). Цього разу українка не змогла розвинути свій успіх, програвши два наступні гейми, а з ними і матч.

Даяна Ястремська 17-й раз зіграла проти тенісистки топ-10 і боролася за свою п'яту перемогу. Цього року вона обіграла Маркету Вондроушову (№7) на Australian Open і поступилася Марії Саккарі (№9) у Маямі.

За свій виступ у Мадриді українська тенісистка заробила 51 665 євро призових і 65 рейтингових очок.

Коко Гауфф у четвертому раунді турніру в Мадриді зіграє проти своєї співвітчизниці Медісон Кіс (рахунок особистих зустрічей рівний - 2:2).