Головне / Український теніс / WTA

Рим. Світоліна увосьме поспіль перемогла тенісистку з росії і зіграє в четвертому колі проти Соболенко

Українська тенісистка Еліна Світоліна здобула перемогу в третьому колі турніру WTA 1000 в Італії
Internazionali BNL d’Italia - WTA 1000
Рим, Італія • 7-18 травня • грунт • $5,509,771
Чинна чемпіонка: Олена Рибакіна (Казахстан)

Третє коло
Еліна Світоліна (Україна, 16) - Анна Калинська (-, 23) 6:3, 6:3

У стартовому сеті Світоліна зробила брейк у другому геймі й утримала цю перевагу до кінця партії. У другому сеті українка знову зробила ранній брейк (1-0), проте Калинська зуміла зрівняти рахунок, повернувши брейк у четвертому геймі. Наступні два гейми знову взяла українська тенісистка (4-2) і цієї переваги їй вистачило, щоб завершити поєдинок на свою користь.

Еліна Світоліна виграла восьмий матч поспіль проти тенісисток з росії, починаючи з лютого 2022 року. Українська тенісистка вперше в цьому сезоні перемогла суперницю з топ-30 (Калинська - 26-та ракетка світу), зігравши п'ятий такий поєдинок.

У четвертому колі Світоліна зіграє проти другої ракетки світу Арини Соболенко, якій поступилася торік у чвертьфіналі Ролан Гаррос (загальний рахунок їхнього протистояння 2-1 на користь Соболенко). Нагадаємо, що Соболенко, у своєму сьогоднішньому матчі перемогла українку Даяну Ястремську.