Головне / Український теніс / Ролан Гаррос

Ролан Гаррос. Костюк виграла важкий стартовий матч проти "кваліфаєрки", здійснивши камбек у вирішальному сеті

Марта Костюк (Україна, 18) - Лаура Пігоссі (Бразилія, Q) 7:5, 6:7(4), 6:4

Українська тенісистка перервала серію з трьох поразок на грунті та вперше з 2021 року виграла матч на Ролан Гаррос. Нагадаємо, що перед виступом у Парижі Костюк дійшла до фіналу на турнірі WTA 500 у Штутгарті, а також програла на старті змагань WTA 1000 у Мадриді та Римі.

Для українки цей п'ятий виступ на французькому "мейджорі". Три роки тому Марті вдалося дійти до четвертого кола.

У вирішальному сеті сьогоднішнього матчу Костюк поступалася з рахунком 0:4. Після 2:4 на користь Пігоссі зустріч була зупинена через дощ майже на півтори години.

Далі Костюк зіграє проти хорватки Донни Векич, яка пройшла наступного кола після того, як українка Леся Цуренко не змогла завершити матч через травму. Для тенісисток це буде перша зустріч.