Головне / Український теніс / Ролан Гаррос –
Еліна Світоліна: "Зараз для мене не надто важливі очки і позиція в рейтингу, головне завдання - почуватися добре фізично і ментально"Новини
25.07.24 14:40 Еліна Світоліна стане прапороносцем збірної України на церемонії відкриття Олімпіади в Парижі
Про свій фізичний стан перед початком турніру "Мені вже вдалося трохи підлаштуватися під свої травми, знаємо що і як потрібно робити. Наразі вже немає якихось великих проблем, є невеликі травми, які думаю так чи інакше є у кожного спортсмена. Це абсолютно нормальний процес, коли трапляється якась велика травма і тоді тобі потрібно робити велику кількість рутинних вправ, щоб вона не турбувала, щоб м'язи трималися і біль не повертався. Тож ми в процесі, робимо багато відновлювальних процедур і можу сказати, що почуваюся зараз більш-менш добре, можу більше тренуватися на корті та маю більше впевненості у своєму тілі". Про необхідність захищати велику кількість очок найближчими місяцями (чвертьфінал Ролан Гаррос і півфінал Вімблдону) "Зараз для мене не особливо важливі кількість очок і позиція в рейтингу. Звичайно, вони важливі, оскільки впливають на можливість потрапляти на великі турніри, але для мене головне моє завдання, щоб я могла себе добре почувати, як фізично, так і ментально. Це для мене головний пріоритет. Коли я почуваюся добре, то я вмотивована, добре граю, спокійно переношу поразки і знову повертаюся до роботи. Тому для мене це дуже важливо зараз. Коли я починала грати торік, то в мене взагалі не було рейтингу і потім я повернулася до топ-20. Для мене це показник того, що немає сенсу фокусуватися на очках, рейтингу. Потрібно фокусуватися на своїй фізичній готовності, ментальному стані. Працювати, працювати і ще раз працювати. Дуже багато турнірів, дуже багато шансів десь пройти якомога далі, щось набрати. Тож головне завдання - бути у формі, витримувати тиск, тренування. Сподіваюся, що зможу дограти повний сезон, тому що минулого року мені довелося після US Open завершити виступи достроково через складну травму ноги".
Про свій виступ у Римі та прикру поразку у матчі з Ариною Соболенко, де не реалізувала три матчболи "Так, було складно після того матчу кілька днів. Але вже все в минулому, потрібно було все проаналізувати і рухатися далі. Я задоволена, що змогла виграти кілька матчів у Римі, провести поєдинок із топ-гравцем на хорошому рівні. Для мене це вже плюс. Я намагаюся не дивитися на якісь моменти, які були втрачені, тому що реально було дуже боляче від цієї поразки, бо була дуже близька до перемоги". Чи схожі ігрові умови в Римі та на Ролан Гаррос? Ні, вони дуже різні насправді. У Римі ґрунт трохи повільний і його можна сказати багато на корті, а на Ролан Гаррос його мало і він швидший. Так що ні, умови дуже різні". Про майбутній поєдинок першого кола проти експершої ракетки світу Кароліни Плішкової "Ми добре знаємо одна одну, багато разів зустрічалися, коли стояли в топ-10, тому знаємо, як ми грали, коли були в топ-формі (сміється). Зараз буде трохи інший матч - вона повертається після деяких травм, я теж повертаюся після травм і народження дитини. Буде дуже цікавий поєдинок, я готуюся до нього, всі тактичні моменти обговорюємо з тренером. У будь-якому разі вона гравець топ-рівня, у неї досить специфічна гра, дуже сильна подача, плоскі удари, тож потрібно буде добре підготуватися". Про те, що разом із Лесею Цуренко, Надією Кіченок та Ольгою Савчук підтримувала Юлію Стародубцеву у фіналі кваліфікації Ролан Гаррос "Так, ми ходили потримати Юлю, оскільки вона єдина, хто дійшов до вирішального матчу в кваліфікації. Дуже рада за неї, що вона виграла той матч і приєдналася до складу українок в основній сітці. Ми познайомилися під час Кубка Біллі Джин Кінг, вона дуже душевна і класна дівчина. Ми всі з дівчатками навіть не змовляючись вирішили її підтримати і зустрілися всі вже на її матчі (сміється). Сподіваюся, вона буде грати за збірну, їй подобається виступати за команду і думаю, вона буде дуже класним гравцем для нашої збірної". Про те, чи дивитиметься матч Рафаеля Надаля та Олександра Зверєва в понеділок "Це буде дуже цікавий матч, думаю, всі будуть його дивитися (сміється). Буде дуже цікаво подивитися, в якій формі зараз Надаль, тому що ми всі знаємо, чого очікувати від Зверєва, він топ-гравець, тільки-но виграв "Мастерс" у Римі і це додало йому впевненості. Думаю буде дуже цікаво і якщо я не гратиму в цей час, то обов'язково буду дивитися цей поєдинок". Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки! Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами. Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги! Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу. Дякуємо, що залишаєтеся з нами. Все буде Україна! 💙💛 🔔 Читайте новини БТУ в соцмережах: Facebook ◦ Telegram ◦ Instagram ◦ YouTube ◦ Twitter ◦ Viber |
13/07/24 19:23 here`s Johnny написав
Крейчикова берёт уже второй шлем, украинки всё никак не могут разродиться первым. Стыд и срам |
10/07/24 16:43 here`s Johnny написав
Проиграла в раздевалке уже. В принципе всё стало ясно, когда двойную подала во втором гейме. Каков вообще был план на матч? Простоять в 2ух метрах от задней линии в ожидании ошибок? Где была подача из прошлых матчей? Вторую подачу Рыбакиной не могла принять во многих случаях, когда её первую навылет практически принимали. Это ментальный блок, иначе не назвать |
8/07/24 22:59 Vit написав
Ну і коли це вона вже встигла була стати першою? 🤦🏻♂️
|
4/07/24 20:36 here`s Johnny написав
Вот Элина молодец, почти без приключений. В 3ем кругу Жабер, которой защищать финал надо, а Элине защищать полуфинал. Матч с высокими ставками |
4/07/24 16:16 here`s Johnny написав
Ужасное качество тенниса. Как говорится win ugly. Ей повезло, что у Сэвилл вообще подачи нет |
3/07/24 23:22 here`s Johnny написав
Грачёва же представляет Францию. Почему не пожать ей руку? Видимо, украинки хотят отхватить хейта от всех иностранных наблюдателей. Почему тогда Рыбакиной они пожимают руку? Объясниите?! А что тогда будет на Олимпиаде в парных матчах? Хотите скандал с французами? Никчёмная федерация тенниса Украины хотя бы раз сделала полезное дело, расписала бы, что 2x2=4, раз сами украинские теннисистки, у которых в голове 1,5 извилины, не понимают к чему это приведёт |
2/07/24 20:31 here`s Johnny написав
Калинина, Цуренко и Байндл просто приехали за чеком |
1/07/24 14:37 НікНаза написав
Может все таки Леси хватит уже мучится с этим теннисом. |
1/07/24 14:22 here`s Johnny написав
Тупо за чеком приехала. Ни одного подготовительного турнира никакого не сыграла |
25/06/24 16:32 here`s Johnny написав
Проигрывает всем подряд сейчас. Она заканчивать с теннисом что ли собралась. Прям безволие какое-то |
19/06/24 16:09 Stan The Man написав
Конечно. Она попала в квалификацию |
19/06/24 12:29 here`s Johnny написав
Там Соболева показала шортс, где она тренируется на траве. Она что всё таки поедет на Уимблдон играть квалификацию ?? |
17/06/24 14:48 here`s Johnny написав
Есть волевая победа, а есть безвольное поражение, это как раз тот случай |
16/06/24 10:14 here`s Johnny написав
Как думаешь, если бы рфияне в теннисе выступали как какие-нибудь индусы или вьетнамцы, долго ли itf, atp, wta думали об их отстранении? |
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
|
У Соболевой игра стала какой-то деревянной и это при такой же херовой подаче.
Ей надо умерить амбиции и поездить по 75k турнирчикам, рано ей на 125k и 250k замахиваться