Головне / Український теніс / Ролан Гаррос

Ролан Гаррос. Калініна не реалізувала матчболи і не дограла матч проти Осоріо у першому колі

Ангеліна Калініна вибула із боротьби в одиночному розряді на Відкритому чемпіонаті Франції
Roland Garros - Grand Slam
Париж, Франція • 26 травня - 8 червня • грунт • €22,112,000
Чинна чемпіонка: Іга Швьонтек (Польща)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Перше коло
Ангеліна Калініна (Україна) - Каміла Осоріо (Колумбія) 6:3, 6:7(4), 1:4 (відмова)

У третьому сеті за рахунку 2:1 на користь суперниці Калініна викликала на корт фізіо через проблеми з литковим м'язом правої ноги. За два гейми пысля медичноъ перерви українка вирішила припинити боротьбу.

Зазначимо, що наприкінці другого сету за рахунку 6:5 Ангеліна на своїй подачі втратила потрійний матчбол.

У березні цього року Калініна грала проти Осоріо у другому колі хардового турніру WTA 250 в Остіні та здобула перемогу.

Ангеліна четвертий сезон поспіль зіграла в основній сітці Ролан Гаррос і вдруге програла у першому колі. Найкращим результатом українки у Парижі є стадія другого раунду (2021, 2022).

Нагадаємо, що у парну сітку французького "мейджора" Ангеліна Калініна заявилася разом із Даяною Ястремською.