Головне / Український теніс / WTA

Берлін. Костюк за 2,5 години програла Касаткіній у своєму стартовому матчі на турнірі

Українська тенісистка зазнала поразки в першому колі турніру WTA 500 у Німеччині
ecotrans Ladies Open - WTA 500
Берлін, Німеччина • 17-23 червня • трава • $922,573
Чинна чемпіонка: Петра Квітова (Чехія)

Перше коло
Марта Костюк (Україна) - Дар'я Касаткіна (-) 6:4, 6:7(3), 3:6

Марта Костюк вшосте зіграла проти Дар'ї Касаткіної і зазнала четвертої поразки поспіль у цьому протистоянні (загальний рахунок 2-4). За 2,5 години, які тривав поєдинок, українка один раз подала навиліт, припустилася десяти подвійних помилок, програла п'ять геймів на своїй подачі та зробила п'ять брейків.

Костюк лише вдруге цього року зазнала поразки в матчі, в якому виграла перший сет. Після виходу у фінал на турнірі WTA 500 у Штутгарті наприкінці квітня, Марта зіграла сім матчів, у яких здобула лише одну перемогу. Минулого тижня перша ракетка України поступилася Дар'ї Снігур на старті змагань у Ноттінгемі.

За свій виступ у Берліні українська тенісистка заробила 8,542 євро призових і 1 рейтингове очко.