Головне / Український теніс / Вімблдон

Вімблдон. Снігур здійснила камбек у вирішальному сеті фіналу відбору та вийшла до основної сітки

Дарія Снігур виграла всі три матчі у кваліфікації турніру у Великій Британії
The Championships, Wimbledon - Grand Slam
Лондон, Велика Британія • 1-14 липня • трава • £20,342,000
Чинна чемпіонка: Маркета Вондроушова (Чехія)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Кваліфікація. Третє коло
Дарія Снігур (Україна, 24) - Зейнеп Сьонмез (Туреччина) 1:6, 7:5, 7:5

Для перемоги у сьогоднішньому матчі українській тенісистці знадобилося трохи більше двох годин. Під час протистояння Снігур зробила шість брейків і програла сім геймів на своїх подачах.

Зазначимо, що у другому сеті Дарі поступалася з рахунком 0:4, а вирішальному вона відігралася з рахунку 4:1 на користь суперниці.

Для українки це буде третій виступ в основній сітці турніру Grand Slam. У 2022 році вона успішно подолала кваліфікацію на Відкритому чемпіонаті США, де потім у першому колі була сильнішою за Сімону Халеп (на той момент №7 WTA), а цього сезону Снігур пройшла кваліфікацію на Australian Open.

Нагадаємо, що раніше сьогодні в основну сітку Вімблдону пробилася Юлія Стародубцева. Таким чином, в основі трав'яного "мейджора" зіграють вісім представниць України.