Головне / Український теніс / Олімпіада

Олімпіада. Ястремська здобула вольову перемогу на старті турніру, оформивши суперниці "бублик" у вирішальному сеті

Українська тенісистка здобула перемогу в першому колі олімпійського турніру в Парижі
Олімпійські ігри-2024
Париж, Франція • 27 липня - 4 серпня • грунт
Сітка турніру: одиночний розряд

Перше коло
Даяна Ястремська (Україна) - Лаура Пігоссі (Бразилія) 3:6, 7:5, 6:0

Даяна Ястремська взяла реванш у Лаури Пігоссі за поразку на турнірі в Боготі 2022 року. Українка була в одному геймі від поразки (3:6, 4:5), але не дала суперниці дістатися до матчболів, коли подавала в десятому геймі. Ястремська допустила дві подвійні помилки, програла чотири гейми на своїй подачі та зробила шість брейків. Поєдинок тривав дві години.

Даяна Ястремська вдруге стартувала на Олімпіаді і здобула свою першу перемогу (на минулих іграх у Токіо вона поступилася на старті, як в одиночному, так і в парному розряді). Даяна стала шостою українською тенісисткою, яка виграла матч на Олімпіаді.

У другому колі Ястремська зіграє проти колумбійської тенісистки Камілли Осоріо, яка сьогодні перемогла десяту ракетку світу Олену Остапенко.