Головне / Український теніс / Олімпіада

Олімпіада. Костюк за три години перемогла восьму ракетку світу і вийшла до чвертьфіналу

Українська тенісистка здобула вольову перемогу в третьому колі олімпійського турніру в Парижі
Олімпійські ігри-2024
Париж, Франція • 27 липня - 4 серпня • грунт
Сітка турніру: одиночний розряд

Третє коло
Марта Костюк (Україна, 12) - Марія Саккарі (Греція, 7) 4:6, 7:6(5), 6:4

Марта Костюк і Марія Саккарі зіграли одна з одною вчетверте і другу перемогу поспіль здобула українка, зрівнявши рахунок у їхньому протистоянні.

• У першому сеті Марта повела 3:0, зробивши два брейки, після чого програла п'ять геймів поспіль. Українка не дозволила грецькій тенісистці подати на сет у дев'ятому геймі, проте не втримала свою наступну подачу (4:6).

• У другому сеті Костюк знову зробила ранній брейк (2:0) і знову не втримала свою перевагу. Тенісистки зробили ще по два брейки і зрештою доля партії вирішилася на тай-брейку, де українка в кінцівці зуміла виграти два розіграші поспіль за рівного рахунку (7-5).

• У вирішальному сеті Костюк лідирувала 3:1, проте Саккарі зуміла вкотре зрівняти рахунок (3:3). Українка зробила ще один брейк, взявши затяжний восьмий гейм, проте сама не змогла подати на матч (5:4). Проте на прийомі Костюк діяла успішно і з другого матчбола завершила поєдинок на свою користь.

22-річна Марта Костюк стала другою українською тенісисткою, якій вдалося дійти до чвертьфіналу на Олімпіаді в одиночному розряді (після Еліни Світоліної, яка доходила до цієї стадії двічі).

За місце в півфіналі українка зіграє проти 21-ї ракетки світу Донни Векич із Хорватії, яка сьогодні перемогла американку Коко Гауфф. Два місяці тому Костюк поступилася їй у другому колі Ролан Гаррос.