Головне / Український теніс / US Open

US Open. Калініна вперше в сезоні виграла матч на "мейджорі" і далі зіграє проти Світоліної

Українська тенісистка Ангеліна Калініна здобула перемогу в першому колі Відкритого чемпіонату США
US Open - Grand Slam
Нью-Йорк, США • 26 серпня - 8 вересня • хард • $30,329,000
Чинна чемпіонка: Коко Гауфф (США)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Перше коло
Ангеліна Калініна (Україна) - Осеан Додан (Франція) 6:1, 3:6, 6:1

Ангеліна Калініна втретє зіграла проти Осеан Додан і вдруге її перемогла (їхній останній поєдинок відбувся 2021 року). Українка дев'ять разів подала навиліт, припустилася трьох подвійних помилок, програла два гейми на своїй подачі та зробила п'ять брейків.

Калініна перервала свою серію з трьох поразок поспіль, свою останню перемогу вона святкувала ще в середині липня на турнірі в Празі. Ангеліна вперше з торішнього Вімблдону зуміла виграти матч на «мейджорі» і вчетверте в кар'єрі зіграє у другому колі US Open.

Наступною суперницею Ангеліни Калініної стане ще одна українська тенісистка - Еліна Світоліна, яка сьогодні свій матч виграла також у трьох сетах. Цього року Світоліна була сильнішою в їхньому поєдинку на турнірі в Дубаї (загальний рахунок протистояння 2:0 на користь Світоліної).