Головне / Український теніс / WTA

Монастир. Стародубцева зазнала поразки у своєму дебютному чвертьфіналі турніру WTA

Українська тенісистка Юлія Стародубцева зазнала поразки у чвертьфіналі турніру WTA 250 у Тунісі
Jasmin Open Monastir - WTA 250
Монастір, Туніс • 9-15 вересня • хард • $267,082
Чинна чемпіонка: Елізе Мертенс (Бельгія)

Друге коло
Юлія Стародубцева (Україна, Q) - Соней Картел (Велика Британія, Q) 6:7(4), 2:6

У першому сеті українка зробила брейк у дев'ятому геймі і подавала на партію, але не змогла дістатися до сетболів. У другому сеті Стародубцева поступалася 0:4, зуміла скоротити відставання, вигравши два гейми, але наступні два гейми і весь поєдинок у підсумку залишилися за британською тенісисткою.

Юлія Стародубцева і Соней Картал зіграли одна з одною вдруге за останній місяць: українка була сильнішою в їхньому поєдинку у фіналі кваліфікації Відкритого чемпіонату США.

Обидві тенісистки вперше дійшли до чвертьфіналу на турнірі WTA, при цьому і Стародубцева, і Картал стартували в Тунісі в кваліфікації. За свій виступ у Монстірі Юлія Стародубцева заробила $6608 призових і 54 рейтингових очки. У понеділок українка оновить свій рейтинговий рекорд, дебютувавши в топ-120.