Пекін. Костюк програла Волинець у своєму стартовому матчі на турнірі

Марта Костюк вибула з боротьби в одиночній сітці турніру WTA 1000 у Китаї
Пекін, Китай • 25 вересня - 6 жовтня • хард • $3,211,715
Чинна чемпіонка: Іга Швьонтек (Польща)

Друге коло
Марта Костюк (Україна, 14) - Кеті Волинець (США) 5:7, 3:6

У першому сеті Костюк вела з рахунком 4:2, після чого програла три гейми поспіль. Українці вдалося зрівняти рахунок, відігравши при цьому сетбол, проте наступні два гейми виграла Волинець. Також зазначимо, що на початку другого сету Костюк брала медичну перерву.

Свій виступ у Пекіні українка продовжить у парному розряді разом із Людмилою Кіченок. Свій стартовий матч тенісистки проведуть у суботу.

Для Кеті Волинець, яка посідає 60-е місце у світовому рейтингу, ця перемога стала третьою у кар'єрі проти суперниці з топ-20.