Пекін. Ястремська у трьох сетах поступилася Подоросці у матчі другого кола

Даяна Ястремська завершила свій виступ на турнірі WTA 1000 у Китаї
Пекін, Китай • 25 вересня - 6 жовтня • хард • $3,211,715
Чинна чемпіонка: Іга Швьонтек (Польща)

Друге коло
Даяна Ястремська (Україна, 25) - Надя Подороска (Аргентина) 5:7, 7:6(4), 2:6

Українська тенісистка зазнала першої поразки від Подороски у двох зіграних проти неї матчів. У липні Ястремська була сильнішою за представницю Аргентини у другому колі Вімблдону.

У сьогоднішньому матчі українка була попереду з рахунком 4:1 у першому сеті, а у другому вона втратила перевагу, ведучи 4:0 та 5:2 і маючи три сетболи. Наприкінці другого сету Ястремській вдалося переламати хід гри та перевести матч у вирішальний сет.

У третьому сеті за рахунку 1:4 15-40 зустріч була зупинена через дощ, і тенісистки повернулися на корт через дві з половиною години.

Ця поразка стала для Даяни Ястремської шостою поспіль.