Головне / Український теніс / WTA

Пекін. Стародубцева з "бубликом" перемогла 14-ту ракетку світу Калинську і зіграє у чвертьфіналі проти чемпіонки турніру Grand Slam

Українська тенісистка Юлія Стародубцева здобула перемогу в четвертому колі турніру WTA 1000 у Китаї
China Open - WTA 1000
Пекін, Китай • 25 вересня - 6 жовтня • хард • $3,211,715
Чинна чемпіонка: Іга Швьонтек (Польща)

Четверте коло
Юлія Стародубцева (Україна, Q) - Анна Калинська (-, 10) 7:5, 6:0

Перший сет поєдинку тривав трохи більше години. Тенісистки обмінялися брейками на початку партії, після чого українка змогла взяти подачу суперниці за рахунку 6:5 на свою користь. У другому сеті Стародубцева зробила три брейки і відіграла обидва брейк-поінти суперниці.

Юлія Стародубцева провела третій поєдинок проти суперниці з топ-20 і здобула першу перемогу (Анна Калинська - 14-та ракетка світу).

Українка вдруге в кар'єрі зіграє у чвертьфіналі турніру WTA і вперше на змаганнях категорії WTA 1000. Перед стартом у Пекіні Стародубцева дійшла до 1/4 фіналу на турнірі WTA 250 у Монастирі. Нагадаємо, що на China Open українка стартувала в кваліфікації і виграла вже шостий матч поспіль, не програвши жодного сету.

За місце в півфіналі турніру в Пекіні Юлія Стародубцева зіграє проти переможниці матчу Коко Гауфф (США) - Наомі Осака (Японія).