Відень. Сачко поступається третій ракетці світу в дебютному матчі в основі ATP

Віталій Сачко зазнав поразки від чинного чемпіона Домініка Тіма.
Сітка турніру: кваліфікаціяодиночний і парний розряд

Перше коло
Віталій Сачко (Україна, LL) - Домінік Тім (Австрія, 2) 4-6, 5-7

23-річний українець вперше в кар'єрі виступив в основній сітці турніру АТР.

Сачко й Тім провели на корті майже 2 години. Австрієць не скористався відривом у рахунку 5-1 по ходу першого сету, пізніше українцеві не вдалося реалізувати подвійний геймбол, щоб зрівняти рахунок в десятому геймі. По ходу другої партії Тім лідирував 4-1, але наступні три гейми пішли в актив Сачко. У 12-му геймі Віталій відіграв один матчбол, а суперник з другої спроби здобув перемогу в цій зустрічі. На рахунку Віталія Сачко 15 віннерів, 25 невимушених помилок, 4 реалізованих брейкпоїнти з 6. Домінік Тім виконав 20 віннерів при 27 невимушених помилках, реалізував 6 шансів на брейк з 9.

У другому раунді Домінік Тім зіграє проти найсильнішого в матчі Крістіан Гарін - Стен Вавринка.