Головне / Світовий теніс / Australian Open

Australian Open. Осака святкує перемогу над Вільямс і виходить у фінал

Наомі Осака боротиметься за свій другий титул на Відкритому чемпіонаті Австралії.
Australian Open - Grand Slam
Мельбурн, Австралія • 8-21 лютого • хард • $22,689,778
Чинна чемпіонка: Софія Кенін (США)

Півфінал
Наомі Осака (Японія, 3) - Серена Вільямс (США, 10) 6-3, 6-4

Тенісистки провели на корті 1 годину і 15 хвилин. Вільямс зі старту зробила брейк (2-0), після чого до кінця сету виграла тільки один гейм. Осака лідирувала з брейком по ходу другого сету, Вільямс зрівняла рахунок (4-4), після чого Наомі записала до свого активу 8 очок поспіль, здобувши перемогу і путівку у фінал.

23-річна японка вдруге виступить в фіналі австралійського "Шолома". У 2019 році Осака виграла титул у Мельбурні, обігравши Петру Квітову. На рахунку Наомі також два титули на US Open (2018, 2020). Японська тенісистка на великих турнірах здобула 11 перемог, не програвши жодної зустрічі на стадії 1/4, 1/2 і в фіналах.

У фіналі Australian Open-2021 Наомі Осака зіграє з переможницею матчу Дженніфер Брейді - Кароліна Мухова.

Додано Maria Melnyk:  18/02/21 07:23  Переглядів: 2 401   Рейтинг:: 0