Реєстрація    Увійти
Авторизація
Лента новостей / Олімпіада

Білоруські спортсмени, які виступають проти Лукашенка, закликають МОК ввести "Антивоєнну декларацію"

Білоруські спортсмени, які виступають проти Лукашенка, закликають МОК ввести "Антивоєнну декларацію"
Білоруський фонд спортивної солідарності (БФСС) і понад 50 вільних спортсменів звернулися до Міжнародного олімпійського комітету з декларацією щодо участі білоруських і російських спортсменів в олімпійському русі.

У своїй заяві БФСС нагадав, що внаслідок російської збройної агресії понад 200 українських спортсменів загинули, а інші були позбавлені можливості ефективно тренуватися, оскільки обстріли з боку РФ зруйнували понад 320 об'єктів спортивної інфраструктури.

Автори заяви підтримали посилення спортивних санкцій, які вже діють щодо Білорусі та Росії. Вони також закликали МОК всебічно захищати права українських і білоруських вільних спортсменів і фахівців:

"Білоруські вільні спортсмени повинні отримати право брати участь у спортивних змаганнях і бути врятовані від переслідувань з боку режиму Лукашенка за їхню громадянську позицію, громадянські права білоруських вільних спортсменів повинні бути відновлені, а політичні ув'язнені повинні бути негайно звільнені", - наголошується в декларації.

Крім того, БФСС запропонував МОК впровадити ефективну систему перевірки російських і білоруських спортсменів щодо їхнього можливого допуску до змагань, яка "повинна ґрунтуватися на активній антивоєнній позиції спортсмена, включно з підписанням Антивоєнної декларації".

Прізвища спортсменів, які підписали декларацію, не публікуються у відкритих джерелах з міркувань безпеки, зазначив БФСС.

Нагадаємо, що вчора члени НОК України підтримали можливий бойкот Олімпіади в Парижі, якщо туди допустять атлетів із Росії та Білорусі.

Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу.
Дякуємо, що залишаєтеся з нами.
Все буде Україна! ??

? Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViber

Джерело: charter97.org


 

Додано admin:  4/02/23 21:00  Переглядів: 2 696   Рейтинг:: 0  
1 1
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі 1

  1. Користувач offline
    here`s Johnny 4 лютого 2023 22:30

    Интересное предложение. Окажется ли у путлера настолько гибкий позвоночник, что он даст отмашку на согласие и примет такие условия.? Чтобы не просто как в варианте коррупционеров МОК: чтобы спортсмен не был замечен в поддержке войны, т.е. латентно он может поддерживать путлера и войну только внешне выражать - нет, и тогда всё OK. А вот в таком варианте - даже жёстче чем было у организаторов "Дакара", с большой долей вероятности путлер не сможет переступить через себя и оставит своих баранов на рфии, Парижа они не увидят.

    Украине надо настаивать, если до этого дойдёт, на обязатеном подписании антивоенной декларации, которая подробно осудит войну и кремлёвских уродов, её начавших. Потому что там уже соседи Украины говорят, что бойкотировать не станут Олимпиаду в случае допуска рфян. Надо создать такие условия для допуска, чтобы в рфии подписание этих условий считалось нац.предательством

        Скарга      1

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.