Реєстрація    Увійти
Авторизація
Лента новостей / Олімпіада

"Треба було подумати, перш ніж робити гучні заяви". Олександр Долгополов - про коментарі Міністра Кабінету Міністрів України

"Треба було подумати, перш ніж робити гучні заяви". Олександр Долгополов - про коментарі Міністра Кабінету Міністрів України
Екстринадцята ракетка світу Олександр Долгополов відреагував на вчорашній коментар Міністра Кабінету Міністрів України Олега Немчінова про рішення уряду країни, що українські спортсмени не виступатимуть на тих відбіркових змаганнях до Олімпійських ігор, де будуть допущені росіяни та білоруси

"Не можу, не відреагувати на заяви видатного спортивного діяча, пана Олега Немчінова.

Пане Олег, мені дуже сумно що вас підставили під цю ганебну позицію, але Вам треба було поміркувати, перш ніж робити гучні заяви.

1. «це ніякі не відбіркові на Олімпіаду, це питання заробляння грошей, це не про гідність, не про державу, це про гроші».

Пане Олег, вам не треба працювати зі спортом, якщо ви не знаєте, що в тенісі найбільш значні змагання є турніри великого шолому, саме за них і за щорічний рейтинг ( який саме є відбором на ОІ, та визначається з найкращих виступів впродовж календарного року ) , впізнають наших гравців, та Україну, Олімпіада звісно важлива, але далеко не головна в інтересах держави в успіхах теннісістів, та впізнаваності України!

2. Пане Олег, той факт що ви в Мінспорті, та в НОК України всралися, та за рік не спромоглися допомогти державною позицією, консолідованими командними діями, та вимогами відсторонити росіян та беларусів, коли майже кожен значний представник тенісу публічно волав, про їх відсторонення с першого дня повномасштабного вторгнення, так мені здається це ганьба вашим структурам, а не тенісу і його представникам..

3. І на останнє, пане Олег, не зважаючи на велику пошану за Вашу участь в АТО, апелювати померлим побратимом, за те що Ви, та ваші колеги чесно кажучі програли в питанні відсторонення *усні в деяких спортах, це ганьба.

Нагадаю, колишні тенісісти зараз захищають нашу країну, коли ви вже сидите в кабінетах, приймаючи рішення за кар’єри професій, в яких ви гадки не маєте.

А ще, хочу нагадати, що 90% сучасного тенісу на значних змаганнях для нашої держави, нажаль представляють тільки наші прекрасні жінки, краще поміркуйте ніж маніпулювати тим що вони залишаться живими, що вони мають повне право бути за кордоном і працювати і схоже в них вийде краще ніж у вас, бо крім як всюди робити вашу роботу і намагатися більше року досягти відсторонення країн агресорів, вони ще встигають передавати нам дрони, авто і багато іншого в мій та інші підрозділи .

Тому, перед тим як знищити цілий спорт, або навіть багато спортів нашої країни (бо я не дуже інформований наскільки критичне це рішення для інших спортів) , Вам було б не погано вивчити деталі кожного окремого випадку, перш ніж нанести країні шкоди!
А з бойовими підрозділами і маніпуляціями про війну, як пан Гутцайт, так ви не забувайте, на війні зараз не Ви і не Гутцайт, а ми, ви в кабінетах, тому давайте ви не дуже будете нам розповідати за загиблих побратимів , бо звучить це якось ...

*Текст опубліковано без змін+

Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу.
Дякуємо, що залишаєтеся з нами.
Все буде Україна! 💙💛

🔔 Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViber

 

Додано admin:  31/03/23 14:10  Переглядів: 3 319   Рейтинг:: +5  
5 0
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.