Реєстрація    Увійти
Авторизація
Новини / Off court

Ежені Бушар виграла справу проти USTA

У Нью-Йорку оголосили вердикт суду у справі Ежені Бушар проти Aмеріканської асоціації тенісу

За рішенням суду присяжних, що проходить в Нью-Йорку, у четвер, 22 лютого, Американська асоціація тенісу була визнана здебільшого відповідальною за падіння канадки в роздягальні під час турніру в 2015 році, яке, за її словами, вплинуло на її подальшу кар'єру.

Тоді Бушар, після завершення матчу в змішаному парному розряді, перебувала в роздягальні, де посковзнулася на мокрій підлозі в приміщенні кабінету фізіотерапії. Як сказала Ежені, вона зробила лише два кроки в цю кімнату, потім втратила рівновагу і вдарилася головою об підлогу. Також вона відчула печіння на шкірі через миючий засіб, яке застосовувався для миття підлоги.

Протягом двох з половиною років представники тенісистки та USTA намагалися знайти компроміс у позасудовому порядку, але у них цього не вийшло, що стало причиною початку судового засідання на початку цього тижня. Вчора суд присяжних оцінив провину USTA в падінні канадки на 75% і провину самої Бушар в тому, що трапилося, на 25%.

Сьогодні, 23 лютого, розпочнеться ще один етап засідання, в якому буде визначатися розмір збитків, які USTA повинна буде виплатити Ежені після завершенню процесу.

Джерело: www.si.com

Фото: АР.
 

Додано HomeAlone:  23/02/18 08:49  Переглядів: 4 765   Рейтинг:: 0  
0 0
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.