Реєстрація    Увійти
Авторизація
Off court / Інтерв'ю

Сергій Стаховський: "Саме такого у наших стосунках із дружиною ще ніколи не траплялось"

Перша ракетка України розповідає про своє життя під час карантину в Угорщині.
Сергій Стаховський: "Саме такого у наших стосунках із дружиною ще ніколи не траплялось"
— Наскільки важко ти переносив ізоляцію? Адже ти сам завжди характеризував себе як екстремального холерика. У такому випадку ізоляція для тебе мала б стати досить травматичним досвідом, адже для темпераментних людей бути замкненими в чотирьох стінах — нестерпно.
— Так, коли я був молодшим, то міг собі дозволити бути екстремальним холериком. Але коли ти маєш трьох дітей, і вони з тобою цілодобово сидять на карантині вдома, то енергія закінчується дуже швидко.

Та й не були ми замкнені у чотирьох стінах — на території нашого будинку є закритий майданчик, де ми постійно грали з дітьми у баскетбол, футбол і теніс.

Тому питання "а куди нам ще подіти свою невгамовну енергію" не стояло зовсім — наприкінці кожного дня ми усі просто валилися з ніг від втоми. Об 11 вечора колишній екстремальний холерик засинав прямо з дітьми у ліжку, читаючи їм казки.

— Під час карантину люди, замкнені в своїх квартирах, були змушені цілодобово взаємодіяти зі своїми другими половинами та дітьми. Для багатьох це виявилося досить важким досвідом. У вас у родині теж стали виникати конфлікти через відсутність особистого простору?
— Ти знаєш, нам із дружиною було навіть цікаво — чи вдасться без конфліктів просидіти разом з дітьми протягом трьох місяців.

Тобто, саме такого у наших стосунках ще ніколи не траплялось — я постійно їздив то на тренування, то на змагання, більш ніж на три тижні ніколи не залишався вдома.

І коли почався карантин, ми з дружиною були дуже здивовані, що навіть якихось маленьких сварок у домі не виникало! Більш того — десь через місяць карантину ми з дружиною раптом виявили, що в нас одне до одного взагалі немає ніяких претензій.

Це було щось новеньке! (сміється)

Насправді мені дуже пощастило і з дружиною, і з дітьми, і з батьками. В нас велика сім’я, але усі підтримують одне одного. І це дуже круто! А діти взагалі були страшенно раді такому карантину — тато кожного ранку та вечора вдома!

— А як часто і з яких причин ти порушував карантин?
— Я порушував карантин суто заради тренувань: тричі на тиждень — теніс та тричі — фізична підготовка. Займався у маленькій групі, дотримуючись дистанції.

Здавав кожний четвертий день тести на коронавірус, щоб ні у кого не виникало питань. Ну і до магазинів, звісно, їздив.
— Чому тебе навчила вся ця ситуація з пандемією? Які висновки ти зробив?

— Я зрозумів, що наше життя дуже крихке. І найважливіше у житті — то твоя сім’я, твоя родина. Навіть кар’єра — то лише бонус до набагато важливіших речей. І ще…

Ще я зрозумів, що реальну вартість грошей ми побачимо саме зараз, тому що криза не омине нікого з нас. І це буде дуже важкий період.

Джерело: sos.pravda.com.ua

Фото: Instagram.
Додано Maria Melnyk:  13/06/20 15:04  Переглядів: 1 027   Рейтинг:: 0  
1 1
‡àãðóçêà...
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми радимо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Добровільні пожертвування
Дорогі відвідувачі, посприяти існуванню та розвитку проєкту можна за допомогою кнопки нижче!

Допомогти

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
Українці в рейтингу ATP
  • ОДИНОЧНИЙ
  • ПАРНI
Українки в рейтингу WTA
  • ОДИНОЧНИЙ
  • ПАРНI
Чоловіки ATP
  • ОДИНОЧНИЙ
  • ПАРНI
Жінки WTA
  • ОДИНОЧНИЙ
  • ПАРНI