Реєстрація    Увійти
Авторизація
Новини / Off court

Андрій Шевченко: "Можу тільки подякувати Швьонтек, бо її ставлення до України просто виняткове"

Андрій Шевченко: "Можу тільки подякувати Швьонтек, бо її ставлення до України просто виняткове"
Легендарний український футболіст та екс-тренер національної збірної Андрій Шевченко став спеціальним гостем благодійного тенісного заходу "Іга Швьонтек та друзі для України"

- Я можу тільки подякувати Швьонтек, тому що ставлення Іги до України просто виняткове. І якщо говорити про поляків, то ви насправді неймовірні. Ваша реакція на те нещастя, з яким зіштовхнулись українці, - це дійсно щось особливе.

Зрозуміло, що як і скільки кожен слідкує за подіями в Україні, це особиста справа кожного. Гадаю, що це відбувається хвилями. Минуло 5 місяців, здається, що люди перестали про це говорити, але війна продовжується. За допомогою саме таких матчів ми можемо говорити про війну. Ми підтримаємо обізнаність про ситуацію в Україні. Цей захід – це приклад солідарності з Україною та проти війни. Завдяки ньому люди звернуть увагу на ситуацію в Україні і будуть про неї говорити.

Чи засмучений я, що не так багато спортсменів говорять про війну так голосно, як це робить Іга? Я бачив багато різних благодійних ініціатив від польского футболу, особливо від Роберта Левандовського. Наші польські друзі особливо допомагають і добре ставляться до моєї країни. Величезне дякую за це.

Але це особистий вибір кожного. Люди живуть собі мирним життям, в них є все, що їм треба, а того світу, в якому живуть українці, вони не знають. В моєму житті війна змінила все. Зараз я тут, у Кракові, щоб говорити про це відкрито, бо це може статись із кожним. Люди повинні усвідомити, що коли тебе обстрілюють ракетами, усе інше втрачає значення. Коли почалася війна, для мене все змінилося.

Ми не можемо здатися. Наші захисники все ще на передовій, а звичайні люди наполегливо працюють, щоб Україна могла жити і функціонувати. Ми, як спортсмени, маємо бути єдиними. Ми повинні надіслати правильний сигнал всьому світу. Так, ми можемо допомогти. Так, щоб ця війна нарешті закінчилась.

Нагадаємо, що Андрій Шевченко та Еліна Світоліна стали амбасадорами спеціальної програми Президента України UNITED24.

>>> Іга Швьонтек: "Я ніколи не уявляла собі, що війна може бути так близько до польських кордонів"

Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу.
Дякуємо, що залишаєтеся з нами.
Все буде Україна! 💙💛

🔔 Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViber

Джерело: sport.interia.pl


 

Додано admin:  23/07/22 18:30  Переглядів: 2 772   Рейтинг:: 0  
0 0
‡àãðóçêà...
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.