Реєстрація    Увійти
Авторизація
Новини / Off court

"За фактом вони всі підтримують Росію". Сергій Стаховський - про повідомлення Джоковича і скандальне листування із сербськими тенісистами

Сергій Стаховський в інтерв'ю YouTube каналу ВДОМА розповів, чому вирішив опублікувати особисті повідомлення від сербських тенісистів і як тепер ставиться до підтримки від Новака Джоковича
"За фактом вони всі підтримують Росію". Сергій Стаховський - про повідомлення Джоковича і скандальне листування із сербськими тенісистами
Наприкінці минулого року в Санкт-Петербурзі було організовано виставковий тенісний турнір, який спонсорував "Газпром". Серед учасників турніру були представники Сербії Янко Тіпсаревіч, Віктор Троїцькі та Ласло Дьєре, угорці - Мартон Фучович і Ана Богдан, іспанці - Педро Мартінес і Бернабе Сапата-Міральяс.

Українець Сергій Стаховський написав своїм колегам-тенісистам повідомлення, в яких висловився щодо їхньої участі в цьому заході, на що отримав вкрай неприємні відповіді, які в підсумку виклав у соціальні мережі.

- Чому виклав ці повідомлення? На емоціях. Я емоційна людина і, на жаль, дуже часто роблю якісь речі, а потім думаю: "а навіщо це було робити?". Є в мене таке. Звісно, це було неправильно, це було особисте листування і вони не повинні були виходити.

Мене зачепило навіть не те, що вони так написали, просто я їх знаю досить довго і я не очікував таких відповідей. Я їм не написав нічого такого критичного, просто написав, що я розчарований їхнім вчинком. Насправді вони були не першими - я писав і Фучовичу, який теж грав у Росії. Він почав у відповідь вигадувати, що грав мало матчів і таке інше. Але я кажу: "Слухай, Мартоне, мало ігор - це одне, але гроші ніхто не скасовував". І він відповів: "Ну так і гроші теж".

А реакція сербів була справді такою, яку я не очікував. Потім я вже зрозумів, що серби в принципі такі і є. Але їхня реакція ставить для мене під великий сумнів автентичність того повідомлення, яке написав мені Джокович. Звісно, я про це писати ніде не писатиму, але в реаліях я розумію, що це одне з облич Новака - що він начебто десь там переживав, а за фактом вони всі підтримують Росію.

>>> Спільне фото і "Хай живуть росіяни": батько Новака Джоковича засвітився в компанії шанувальників Путіна на Australian OpenДрузі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу.
Дякуємо, що залишаєтеся з нами.
Все буде Україна! 💙💛

🔔 Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViber

 

Додано admin:  30/01/23 21:35  Переглядів: 3 774   Рейтинг:: 0  
0 0
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.