Off court / Вімблдон

"Наш тато на передовій і, мені здається, це додало йому сил". Еліна Світоліна допомогла родині воїна ЗСУ потрапити на Вімблдон

Вчора Еліна Світоліна крім чудової перемоги в матчі з Вікторією Азаренко допомогла здійснити дитячу мрію
Перед початком вчорашнього ігрового дня у повідомлення нашого Telegram-каналу прийшло відео, в якому, у якому наша читачка показала, в якій довгій черзі за квитками на Вімблдон вона стоїть. Після невеликого спілкування з адміністратором пабліка, з'ясувалося, що українка, яка після вторгнення Росії вимушено переїхала до Великої Британії, безуспішно намагається потрапити на турнір другий день, разом зі своєю 10-річною донькою, яка займається тенісом і мріє потрапити на Вімблдон.

Ми зв'язалися з Еліною Світоліною і запитали, чи немає у неї можливості допомогти з квитками. Позитивна відповідь від української тенісистки надійшла протягом 10 хвилин.

Дізнавшись про те, що на них чекають запрошення на стадіон, дівчина написала нам таке повідомлення:

"Ви знаєте, наш тато (мій чоловік) на передовій, і я коли йому написала, що в нас запрошення і що нам допомогли, мені здається, йому це додало сил 🥹"

Це повідомлення ми переслали Еліні з подякою від мами та її доньки. Увечері українка зробила камбек у матчі з Вікторією Азаренко, і відігравшись з рахунку 2:6, 0:2 здобула одну з найкращих перемог у своїй кар'єрі.