Реєстрація    Увійти
Авторизація
Новини / Off court

Еліна Світоліна та Сергій Стаховський зіграли з юними тенісистами у Львові

Спеціальними гостями майстеркласу для дітей стали також наші воїни, що проходять реабілітацію після поранень на фронті
Еліна Світоліна та Сергій Стаховський зіграли з юними тенісистами у Львові
Як повідомляє преслужба Фонду Еліни Світоліної, у майстеркласі у Львові сьогодні взяли участь понад 400 юних гравців. Хлопці і дівчата різних вікових категорій (від 6 до 16 років) вийшли на корти комплексу "Leoland" разом із Еліною Світоліною та Сергієм Стаховським.

"У Львові живуть багато дітей-переселенців, чиє життя дуже змінила війна, - каже Світоліна. - Та попри все вони повинні мати дитинство, у якому є посмішки, радість, щасливі моменти. Я вірю, що такі програми мого фонду дарують їм позитивні емоції та наближають цих дівчат і хлопців до їхньої спортивної мрії"."Дуже шкода, що мало часу, всі вони хочуть більше, в нас просто немає фізичної такої можливості, тому воно все дуже швидко йде. Хоч щось ми не маємо забрати, цю емоцію, щоб вони продовжували", - додає Стаховський.

На тенісний захід завітали українські військові, які проходять реабілітацію в центрі "Unbroken", де лікують, протезують і підтримують постраждалих від війни дітей та дорослих, у тому числі багатьох захисників, які втратили кінцівки.

Сьогодні більшість з хлопців вперше у житті тримали в руках ракетки, кажуть у пресслужбі центру, проте теніс так їх захопив, що тепер вони хочуть продовжити свої заняття.
+


"Ми дуже круто провели час, хоча травма ноги зараз трохи заважає мені займатися спортом. Ця гра дуже надихнула мене й дозволила перевірити мої можливості у спорті - на що я здатний", - каже поранений захисник Олег Зубан.

"Я отримав величезне задоволення від сьогоднішньої гри в теніс, від спілкування з Еліною та Сергієм. Такі події мають дуже великий позитивний вплив як для дітей, так і для нас. Для соціалізації й бачення того, що відбувається в принципі в цивільному житті, але й для тих маленьких кнопок, які зараз будуть грати. Це наше майбутнє, ми маємо робити для них все", - розповів захисник Володимир Рудковський.

За словами Еліни Світоліної, незабаром такі майстеркласи планують проводити і в інших містах України.Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу.
Дякуємо, що залишаєтеся з нами.
Все буде Україна! 💙💛

🔔 Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViber

За матеріалами Суспільне. Новини
Фото: Elina Svitolina Foundation.
 

Додано HomeAlone:  28/02/24 19:57  Переглядів: 5 269   Рейтинг:: +1  
1 0
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.