Новини
25.07.24 14:40 Еліна Світоліна стане прапороносцем збірної України на церемонії відкриття Олімпіади в Парижі
![]() - Твоя улюблена страва, яку готують у тебе на батьківщині? - Мабуть, це буде борщ. - З ким із легенд ви б хотіли зіграти в парному розряді, чи то чоловік, чи то жінка. - Це був би Андре Агассі. - Якби у вашого чоловіка, Гаеля, під час матчу був би навушник, щоб ви йому сказали?. - Я б сказала йому: "О ла-ла-ла" - А якби навушник був під час матчу у вас, то щоб сказав вам Гаель? - Ну, він би точно говорив мені, як виконувати свої хитрі удари. - Вашій доньці Скай уже майже півтора року. Як би ви описали материнство одним словом? - Насолоджуватися. - Отже, ви мама, професійний тенісист. Чим ви займаєтеся у вільний час? Зачекайте, у вас взагалі є вільний час? - Що ж, у мене дуже мало вільного часу, але я люблю читати і дивитися Netflix. - Скоро Олімпіада, і ви виграли першу олімпійську медаль у тенісі для України в Токіо. Де ви зберігаєте цю медаль? - Удома, але коли я їду в тривалі поїздки, то кладу її в сейф. Але тсссссс. ![]() - Якби у вас була суперсила, що б це було? - Я б хотіла бути невидимкою. - У вас є кілька татуювань. Яке з них найулюбленіше? - Моя улюблена - буква Ї. Вона на честь Скаї і звичайно України. - Яка ваша улюблена футбольна команда? - Я вболіваю за збірну України. До речі, вони нещодавно кваліфікувалися на Євро-2024, тож я буду за них там уболівати. - Хто найвеселіша людина в турі?. - Я б сказала, що Гаель, але це було б очевидно. Мабуть, Бенуа Пер. - Хто з тих, з ким ви зустрічалися, викликав у вас справжнє захоплення? - Ну мабуть це Андре Агассі. Я його велика прихильниця. І напевно Неймар. - Якби про вас зняли фільм, хто б вас зіграв?. - Що ж я б хотіла...О Боже, я забула ім'я. Це була б Марго Роббі! ![]() - Я знала, що ти назвеш її. Яку найкращу пораду ви коли-небудь отримували? - Я отримала їх так багато, і мені подобається збирати хороші поради. Я думаю, що потрібно зберігати позитивний настрій. - Який найідеальніший спосіб завершити матч? - Подати ейс.
|
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![]() ![]() 13/07/24 19:23 here`s Johnny написав
Крейчикова берёт уже второй шлем, украинки всё никак не могут разродиться первым. Стыд и срам |
![]() ![]() 10/07/24 16:43 here`s Johnny написав
Проиграла в раздевалке уже. В принципе всё стало ясно, когда двойную подала во втором гейме. Каков вообще был план на матч? Простоять в 2ух метрах от задней линии в ожидании ошибок? Где была подача из прошлых матчей? Вторую подачу Рыбакиной не могла принять во многих случаях, когда её первую навылет практически принимали. Это ментальный блок, иначе не назвать |
![]() ![]() 8/07/24 22:59 Vit написав
Ну і коли це вона вже встигла була стати першою? 🤦🏻♂️
|
![]() ![]() 4/07/24 20:36 here`s Johnny написав
Вот Элина молодец, почти без приключений. В 3ем кругу Жабер, которой защищать финал надо, а Элине защищать полуфинал. Матч с высокими ставками |
![]() ![]() 4/07/24 16:16 here`s Johnny написав
Ужасное качество тенниса. Как говорится win ugly. Ей повезло, что у Сэвилл вообще подачи нет |
![]() ![]() 3/07/24 23:22 here`s Johnny написав
Грачёва же представляет Францию. Почему не пожать ей руку? Видимо, украинки хотят отхватить хейта от всех иностранных наблюдателей. Почему тогда Рыбакиной они пожимают руку? Объясниите?! А что тогда будет на Олимпиаде в парных матчах? Хотите скандал с французами? Никчёмная федерация тенниса Украины хотя бы раз сделала полезное дело, расписала бы, что 2x2=4, раз сами украинские теннисистки, у которых в голове 1,5 извилины, не понимают к чему это приведёт |
![]() ![]() 2/07/24 20:31 here`s Johnny написав
Калинина, Цуренко и Байндл просто приехали за чеком |
![]() ![]() 1/07/24 14:37 НікНаза написав
Может все таки Леси хватит уже мучится с этим теннисом. |
![]() ![]() 1/07/24 14:22 here`s Johnny написав
Тупо за чеком приехала. Ни одного подготовительного турнира никакого не сыграла |
![]() ![]() 25/06/24 16:32 here`s Johnny написав
Проигрывает всем подряд сейчас. Она заканчивать с теннисом что ли собралась. Прям безволие какое-то |
![]() ![]() 19/06/24 16:09 Stan The Man написав
Конечно. Она попала в квалификацию |
![]() ![]() 19/06/24 12:29 here`s Johnny написав
Там Соболева показала шортс, где она тренируется на траве. Она что всё таки поедет на Уимблдон играть квалификацию ?? |
![]() ![]() 17/06/24 14:48 here`s Johnny написав
Есть волевая победа, а есть безвольное поражение, это как раз тот случай |
![]() ![]() 16/06/24 10:14 here`s Johnny написав
Как думаешь, если бы рфияне в теннисе выступали как какие-нибудь индусы или вьетнамцы, долго ли itf, atp, wta думали об их отстранении? |
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
|
У Соболевой игра стала какой-то деревянной и это при такой же херовой подаче.
Ей надо умерить амбиции и поездить по 75k турнирчикам, рано ей на 125k и 250k замахиваться