Світовий теніс / WTA

Шеньчжень. Ковинич впоралася із сьомою сіяною, Діяс і Чжан посперечаються за місце у чвертьфіналі

Результати понеділка на турнірі WTA International у Китаї

Shenzhen Open - International
Шеньчжень, Китай • 1-7 січня • хард • $750,000
Чинна чемпіонка: Катержина Синякова (Чехія)

Тімеа Бабош (Угорщина, 8) - Ван Сіюй (Китай, WC) 6:1, 6:1

Данка Ковинич, яка у кваліфікації турніру перервала свою шестиматчеву серію поразок, обіграла 51-у ракетку світу. Перемогти над такою високорейтинговою тенісисткою чорногорці не вдавалося більше року: у жовтні сезону-2016 Ковинич впоралася із Монікою Пуїг (№33) у чвертьфіналі турніру в Тяньцзині. Далі суперницею Данки стане Арина Соболенко із Білорусі.

Також завтра, 2 січня, Чжан Шуай буде намагатися вперше обіграти Заріну Діяс. У вересні казахтанка вибила китаянку у другому колі турніру в Токіо, де пізніше стала чемпіонкою, а у 2015 році завдала їй поразки у Кубку Федерації.

У матчі за ще одну путівку до чвертьфіналу зустрінуться Марія Шарапова і Елісон Ріск, яка свій матч провела вчора. Тенісистки грали одна проти одної двічі (2-0 на користь росіянки), і обидва матчі пройшли на трав'яному покритті: Бірмінгем-2010 і Вімблдон-2014.

Додано HomeAlone:  1/01/18 15:00  Переглядів: 3 857   Рейтинг:: 0