Світовий теніс / WTA

Шеньчжень. Остапенко програє на старті, Діяс боротиметься із Шараповою за місце у півфіналі

Результати матчів вівторка на турнірі WTA International у Китаї

Shenzhen Open - International
Шеньчжень, Китай • 1-7 січня • хард • $750,000
Чинна чемпіонка: Катержина Синякова (Чехія)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

ПЕРШЕ КОЛО

Ана Богдан (Румунія, LD) - Каміла Джорджі (Італія) 6:4, 6:2
Крістина Плішкова (Чехія) - Олена Остапенко (Латвія, 2) 6:1, 6:4

Ана Богдан взяла реванш у Каміли Джорджі за поразку у минулорічному розіграші турніру в Шеньчжені. Тоді італійці знадобилося дві години, щоб обіграти представницю Румунії: 1:6, 7:6(5), 6:3

Крістина Плішкова здобула першу повноцінну перемогу над тенісисткою із Топ-10 рейтингу. У березні 2016 року на турнірі в Майамі чешка зустрічалася із Беліндою Бенчич (№10), але швейцарка знялася після рахунку 4:1 у першому сеті.

Сьогоднішня перемога стала вже другою для Плішковою в матчах проти Остапенко. У минулому сезоні Крістина не дозволила латвійці вийти до фіналу змагань у Празі.

Саме Богдан і Плішкова розіграють завтра останню путівку до чвертьфіналу. Раніше тенісистки грали одна проти одної двічі, і обидва матчі виграла представниця Чехії.

ДРУГЕ КОЛО

Заріна Діяс (Казахстан) - Чжан Шуай (Китай, 3) 6:3, 6:7(5), 6:4
Арина Соболенко (Білорусь) - Данка Ковинич (Чорногорія, Q) 6:1, 6:0
Марія Шарапова (Росія) - Елісон Ризик (США) 4:6, 6:3, 6:2
Тімеа Бабош (Угорщина, 8) - Магда Лінетт (Польща) 6:2, 6:1

Заріна Діяс вже втретє обіграла Чжан Шуай. Нагадаємо, що в минулому сезоні казахстанка на шляху до титулу на турнірі в Тяньцзині впоралася із китаянкою в другому колі.

У чвертьфіналі Заріна зустрінеться із Марією Шараповою, якій вона поступилася в двох попередніх зустрічах у 2015 році на Australian Open і Вімблдоні.

Додано HomeAlone:  2/01/18 14:00  Переглядів: 3 738   Рейтинг:: 0