Світовий теніс / WTA –
Результати матчів вівторка на турнірі WTA International у КитаїШеньчжень. Остапенко програє на старті, Діяс боротиметься із Шараповою за місце у півфіналі![]() Shenzhen Open - International Шеньчжень, Китай • 1-7 січня • хард • $750,000 Чинна чемпіонка: Катержина Синякова (Чехія) Сітки турніру: кваліфікація • одиночний розряд ПЕРШЕ КОЛО Ана Богдан (Румунія, LD) - Каміла Джорджі (Італія) 6:4, 6:2 Крістина Плішкова (Чехія) - Олена Остапенко (Латвія, 2) 6:1, 6:4 Ана Богдан взяла реванш у Каміли Джорджі за поразку у минулорічному розіграші турніру в Шеньчжені. Тоді італійці знадобилося дві години, щоб обіграти представницю Румунії: 1:6, 7:6(5), 6:3 Крістина Плішкова здобула першу повноцінну перемогу над тенісисткою із Топ-10 рейтингу. У березні 2016 року на турнірі в Майамі чешка зустрічалася із Беліндою Бенчич (№10), але швейцарка знялася після рахунку 4:1 у першому сеті. Сьогоднішня перемога стала вже другою для Плішковою в матчах проти Остапенко. У минулому сезоні Крістина не дозволила латвійці вийти до фіналу змагань у Празі. Саме Богдан і Плішкова розіграють завтра останню путівку до чвертьфіналу. Раніше тенісистки грали одна проти одної двічі, і обидва матчі виграла представниця Чехії. ДРУГЕ КОЛО Заріна Діяс (Казахстан) - Чжан Шуай (Китай, 3) 6:3, 6:7(5), 6:4 Арина Соболенко (Білорусь) - Данка Ковинич (Чорногорія, Q) 6:1, 6:0 Марія Шарапова (Росія) - Елісон Ризик (США) 4:6, 6:3, 6:2 Тімеа Бабош (Угорщина, 8) - Магда Лінетт (Польща) 6:2, 6:1 Заріна Діяс вже втретє обіграла Чжан Шуай. Нагадаємо, що в минулому сезоні казахстанка на шляху до титулу на турнірі в Тяньцзині впоралася із китаянкою в другому колі. У чвертьфіналі Заріна зустрінеться із Марією Шараповою, якій вона поступилася в двох попередніх зустрічах у 2015 році на Australian Open і Вімблдоні. Фото: Shenzhen Open / Facebook. |
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![]() ![]() 13/07/24 19:23 here`s Johnny написав
Крейчикова берёт уже второй шлем, украинки всё никак не могут разродиться первым. Стыд и срам |
![]() ![]() 10/07/24 16:43 here`s Johnny написав
Проиграла в раздевалке уже. В принципе всё стало ясно, когда двойную подала во втором гейме. Каков вообще был план на матч? Простоять в 2ух метрах от задней линии в ожидании ошибок? Где была подача из прошлых матчей? Вторую подачу Рыбакиной не могла принять во многих случаях, когда её первую навылет практически принимали. Это ментальный блок, иначе не назвать |
![]() ![]() 8/07/24 22:59 Vit написав
Ну і коли це вона вже встигла була стати першою? 🤦🏻♂️
|
![]() ![]() 4/07/24 20:36 here`s Johnny написав
Вот Элина молодец, почти без приключений. В 3ем кругу Жабер, которой защищать финал надо, а Элине защищать полуфинал. Матч с высокими ставками |
![]() ![]() 4/07/24 16:16 here`s Johnny написав
Ужасное качество тенниса. Как говорится win ugly. Ей повезло, что у Сэвилл вообще подачи нет |
![]() ![]() 3/07/24 23:22 here`s Johnny написав
Грачёва же представляет Францию. Почему не пожать ей руку? Видимо, украинки хотят отхватить хейта от всех иностранных наблюдателей. Почему тогда Рыбакиной они пожимают руку? Объясниите?! А что тогда будет на Олимпиаде в парных матчах? Хотите скандал с французами? Никчёмная федерация тенниса Украины хотя бы раз сделала полезное дело, расписала бы, что 2x2=4, раз сами украинские теннисистки, у которых в голове 1,5 извилины, не понимают к чему это приведёт |
![]() ![]() 2/07/24 20:31 here`s Johnny написав
Калинина, Цуренко и Байндл просто приехали за чеком |
![]() ![]() 1/07/24 14:37 НікНаза написав
Может все таки Леси хватит уже мучится с этим теннисом. |
![]() ![]() 1/07/24 14:22 here`s Johnny написав
Тупо за чеком приехала. Ни одного подготовительного турнира никакого не сыграла |
![]() ![]() 25/06/24 16:32 here`s Johnny написав
Проигрывает всем подряд сейчас. Она заканчивать с теннисом что ли собралась. Прям безволие какое-то |
![]() ![]() 19/06/24 16:09 Stan The Man написав
Конечно. Она попала в квалификацию |
![]() ![]() 19/06/24 12:29 here`s Johnny написав
Там Соболева показала шортс, где она тренируется на траве. Она что всё таки поедет на Уимблдон играть квалификацию ?? |
![]() ![]() 17/06/24 14:48 here`s Johnny написав
Есть волевая победа, а есть безвольное поражение, это как раз тот случай |
![]() ![]() 16/06/24 10:14 here`s Johnny написав
Как думаешь, если бы рфияне в теннисе выступали как какие-нибудь индусы или вьетнамцы, долго ли itf, atp, wta думали об их отстранении? |
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
|
У Соболевой игра стала какой-то деревянной и это при такой же херовой подаче.
Ей надо умерить амбиции и поездить по 75k турнирчикам, рано ей на 125k и 250k замахиваться