Хобарт. Ріск перемагає Синякову, Мертенс і Векич зіграють в чвертьфіналі

Результати матчів вівторка на турнірі WTA в Австралії

Хобарт, Австралія • 8-14 січня • хард • $250,000
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

ПЕРШЕ КОЛО

Моніка Нікулеску (Румунія, Q) - Ірина Бегу (Румунія, 6) 6:3, 6:2
Елісон Ріск (США) - Катержина Синякова (Чехія, 8) 2:6, 6:3, 7:5

Моніка Нікулеску і Ірина Бегу лише вдруге зіграли одна проти одної. Перший матч між румунками відбувся ще у 2010 році в кваліфікації трав'яного турніру в Істборні і також завершився перемогою Нікулеску. Далі Моніка зустрінеться з Варварою Лепченко із США.

Елісон Ріск, поступаючись з рахунком 2:4 у вирішальному сеті, виграла у суперниці п'ять із шести наступних геймів. Американка вперше обіграла Синякову (1-2) і взяла у неї реванш за поразку у фіналі турніру в Шеньчжені минулого року. За місце у чвертьфіналі Ріск посперечається з бельгійкою Кірстен Фліпкенс.

ДРУГЕ КОЛО

Міхаела Бузернеску (Румунія) - Анна-Лєна Фрідсам (Німеччина, SR) 7:5, 6:4
Еліс Мертенс (Бельгія, 2) - Беатріс Хаддад-Майя (Бразилія) 6:4, 6:4
Донна Векич (Хорватія) - Маркета Вондроушова (Чехія) 6:4, 6:4
Леся Цуренко (Україна, 5) - Юлія Путінцева (Казахстан) 6:3, 6:2

Донна Векич вперше з червня минулого року зіграє у чвертьфіналі турніру WTA. Напередодні Вімблдону хорватка стала переможницею змагань у Ноттінгемі.

Додано HomeAlone:  9/01/18 12:55  Переглядів: 3 240   Рейтинг:: 0