Сідней. Мюллер продовжує захист титулу, де Мінор проти Лопеса у чвертьфіналі

На змаганнях АТР 250 в Сіднеї визначилися всі пари суперників в 1/4 фіналу.

Сідней, Австралія • 8-14 січня • хард • $468,910
Чинний чемпіон: Жиль Мюллер (Люксембург)
Сітки турніру: Qодиночний і парний розряд

Ф. Фоньїні (Італія, 4) - О. Долгополов (Україна) 3-6, 6-3, 6-4
А. де Мінор (Іспанія) - Д. Джумхур (БІГ) 6-2, 3-0, відмова
Б. Пер (Франція) - Л. Майєр (Аргентина) 6-2, 3-6, 6-1
Ф. Лопес (Іспанія) - Д. Шварцман (Аргентина) 6-3, 7-6 (1)
Ж. Мюллер (Люксембург, 2) - Д. Міллман (Австралія) 7-6 (5), 6-4

• Торішній переможець Жиль Мюллер сьогодні врятував два сетболи у супереці із Джоном Мілманном на шляху до чвертьфіналу. Другий сіяний спробує взяти реванш у Бенуа Пера за поразку в їх останньому матчі у Вашингтоні в сезоні-2016. Тоді у представника Люксембургу було три прихованих матчболи у вирішальній партії за рахунку 5-5, але француз свою подачу відстояв, а потім довів гру до перемоги на тайбрейку.

• 18-річний Алекс де Мінор другий тиждень поспіль доходить як мінімум до 1/4 фіналу. Якщо австралієць обіграє Фелісіано Лопеса в боротьбі за півфінал, то в оновленому рейтингу АТР зможе потрапити до топ-150. На початку сезону де Мінор знаходився на 208-й позиції.

Пари суперників в 1/4 фіналу: Лоренці - Медведєв, Фоньїні - Маннаріно, де Мінор - Лопес, Пер - Мюллер.