Australian Open. Едмунд за чотири години перемагає одинадцяту ракетку турніру

Стартував перший ігровий день на кортах австралійського Шолому.

Мельбурн, Австралія • 15-28 січня • хард • A$22,624,000
Чинний чемпіон: Роджeр Фeдерер (Швейцарія)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Р. Харрісон (США) - Д. Села (Ізраїль) 6-3, 5-7, 3-6, 7-5, 6-2
К. Едмунд (Великобританія) - К. Андерсон (ПАР, 11) 6-7 (4), 6-3, 3-6, 6-3, 6-4
М. Ебден (Австралія) - Д. Існер (США, 16) 6-4, 3-6, 6-3, 6-3
Д. Шаповалов (Канада) - С. Циципас (Греція) 6-1, 6-3, 7-6(5)

З усіма результатами дня ви можете ознайомитись тут

• Одразу два п'ятисетових поєдинки були зіграні у стартових запусках Australian Open. У чотиригодинному протистоянні Кайл Едмунд зумів відігратися з рахунку 1-2 по сетах проти 11-ї ракетки світу Кевіна Андерсона. Британець взяв реванш у представника ПАР за торішню поразку в п'яти партіях на Ролан Гаррос (той матч також тривав трохи більше чотирьох годин і тоді Андерсон здобув перемогу, поступаючись 1-2 по сетах). Далі Кайл Едмунд зіграє з Денисом Істоміним з Узбекистану.

• Меттью Ебден витратив трохи більше двох годин на перемогу над 16-м сіяним Джоном Існером. У трьох сетах тенісистам вистачило по одному брейку, щоб записати партію до свого активу. У четвертому сеті Ебден повів зі старту, а потім і реалізував матчболи на подачі суперника. У другому раунді 78-я ракетка світу зустрінеться з українцем Олександром Долгополовим.

Додано Maria Melnyk:  15/01/18 07:35  Переглядів: 3 941   Рейтинг:: 0