Майже дві години боролася перша ракетка світу на старті турніру в Мельбурні

Мельбурн, Австралія • 15-28 січня • хард • A$22,624,000
Чинна чемпіонка: Серена Вільямс (США)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

ПЕРШЕ КОЛО

Сімона Халеп (Румунія, 1) - Дестані Айава (Австралія, WC) 7:6(5), 6:1

У першому сеті 17-річна австралійка вела з рахунком 5:2, але не змогла втримати перевагу, при цьому не реалізувавши два сетболи. На тай-брейку ж Халеп поступалася 1-3, після чого виграла шість з восьми наступних розіграшів.

На початку другого сету Сімона впала під час одного з розіграшів і підвернула ліву щиколотку, потім із труднощами дійшла до свого місця і взяла медичний тайм-аут. Після нього румунка все ж змогла зібратися з силами і впевнено виграти другий сет, хоча передостанній гейм їй дався не дуже просто.

Румунка вперше з 2015 року вийшла у друге коло Australian Open. Попередні два сезони Халеп програвала вже в першому матчі, а в 2014 і 2015 доходила до чвертьфіналу, що є її найкращим результатом в Мельбурні.

У другому колі лідер жіночого рейтингу зустрінеться з канадкою Ежені Бушар. В останній раз тенісистки грали одна проти одної в 2014 році: в Індіан-Веллсі (перемога Халеп), у півфіналі Вімблдону (перемога Бушар) і на Підсумковому турнірі (перемога Халеп).

Додано HomeAlone:  16/01/18 09:09  Переглядів: 3 894   Рейтинг:: 0