Australian Open. Контавейт вибиває чемпіонку Ролан Гарросу

Анетт Контавейт вперше зіграє у другому тижні турніру в Мельбурні

Мельбурн, Австралія • 15-28 січня • хард • A$22,624,000
Чинна чемпіонка: Серена Вільямс (США)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

ТРЕТЄ КОЛО

Анетт Контавейт (Естонія, 32) - Олена Остапенко (Латвія, 7) 6:3, 1:6, 6:3

Естонська тенісистка (№33 WTA) святкувала третю перемогу в кар'єрі у матчі з тенісисткою із Топ-10. Минулого сезону уродженка Талліна протягом двох тижнів обіграла шосту ракетку світу Гарбіньє Мугурусу в Штутгарті, а потім на той момент лідера рейтингу Анжелік Кербер на "Прем'єрі" в Римі.

Контавейт вдруге за час виступів на турнірах Великого Шолома зіграє в четвертому колі. У 2015 році Анетт дійшла до 1/8 фіналу на Відкритому чемпіонаті США, де вона стартувала з кваліфікації.

Також зазначимо, що саме на нинішньому турнірі в Мельбурні 22-річна естонка виграла свій перший матч в основній сітці Australian Open. Попередні два сезони вона поступалася на старті змагань.

Далі Контавейт зустрінеться з іспанкою Карлою Суарес-Наварро (№39 WTA), яка не дала відбутися естонському протистоянню, обігравши Кайю Канепі в трьох сетах: 3:6, 6:1, 6:3.

Раніше тенісистки грали одна проти одної один раз: ще в 2011 році іспанка віддала своїй суперниці чотири гейми в матчі першого раунду Другої Світової групи Кубка Федерації, коли Анетт тільки дебютувала за збірну в командному турнірі.

Додано HomeAlone:  19/01/18 14:42  Переглядів: 4 748   Рейтинг:: 0